Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem, hogy végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy végre rám találjon a szerelem?

Figyelt kérdés
16 éves,magas lány vagyok. Még nem volt barátom,pedig azt mondják,hogy nem vagyok csúnya. Jó,most nem vagyok egy szépségkirálynő,de meg vagyok elégedve a kinézetemmel,átlagos vagyok. Udvarlóim vannak,de mégse alakult ki eddig senkivel semmi komolyabb,valahol mindig megszakad a dolog. Jó,lehet,hogy egy kicsit nagyok az elvárásaim és az olyan pasik akik nekem bejönnek nem az olyan típusú lányokra vágynak mint én,de nem tudnék egy olyan fiúval összejönni aki nem tetszik annyira. Egy mosolygós,kedves lány vagyok,lehet,hogy egy kicsit még éretlen,de szerintem ez a korral jár. Az utóbbi időkben nagyon vágyom egy barátra,de sose jön össze azokkal akikkel én szeretnem. Gyakran járok társaságba és szórakozó helyekre,szóval nem az a gond,hogy nincs alkalmam ismerkedni.Valakinek valami tanácsa számomra az olvasottak alapján?

2016. máj. 11. 21:56
 1/4 anonim válasza:
Jön majd magától :D mikor keresed még azért sem :D amikor nem várod pont akkor fog jönni :)!!
2016. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd lentebb a mércét :) Ne egy tökéletes pasit keress. A szerelem arról szól hogy megtanuld elfogadni a párodat a hibáival együtt. :) Sok sikert.
2016. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
74%

Onbizalom van.


Osszegezem:

-Van nalad szebb is.

-Mindenkit elutasitasz.

-Bevallod, hogy az elvarasaid tul magasok.

-Eretlen vagy.


Adj egy kis idot a dolognak. Ahhoz, hogy teged valaki szeressen es gy komoly kapcsolatot akarjon veled neked is tenned kell.

Legyen szemelyiseged (dragabb, mint a smink...), legyen egyertelmu mit es kit keresel. Hiszen, ha te sem tudod mit akarsz, akkor hogyan tegyenek a kedvedre.


Konyorgom, probalj meg elgondolkozni azon, hogy TE mit tudnal nyujtani mindezert cserebe. 30 evesen mondhatom, hogy nem a tested tesz egyedive. Minden lanynak az van ott. Tunj ki a jo tulajdonsagaiddal es kepessegeiddel. Ezeket erositsd.

A tobbi jon magatol.

2016. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így éreztem, annyi különbségge, hogy bennem ez 18 évesen fogalm.azódott meg.

Elég sokat keseregtem emiatt, sőt, depressziós voltam.

Elcsépeltnek, klisének hangzik, és utáltam, amikor azt mondták, hogy majd jönni fog, ha nem számítok rá. Csakhogy én nem tudtam "nem számítani rá", mindig ez járt a fejemben, nem tudtam mással foglalkozni, csak azt akartam, hogy én is végre szerelmes legyek, és legyen valakim.

A társkereső oldalakat elvből elutasítottam, mert úgy gondoltam nem vagyok én még olyan szánalmasan elkeseredett, hogy ilyenekre vetemedjek.

Aztán végülis egy ismerősöm unszolására, 'jól van, csak hagyj már békén' jelleggel felregisztráltam egyre. 5 perc múlva írt egy srác, és 2 nap beszélgetés után randira hívott. A képek alapján a fiú nem igazán jött be, de mivel szeretek ismerkedni, beszélgetni, úgy voltam vele, miért ne. Egy randi nem a világ vége.

És végül az lett belőle, hogy a második randi után összejöttünk, és azóta is (15 hónapja) együtt vagyunk.


Nem azt mondom, hogy regisztrálj te is társkeresőre. Inkább csak azt tanácsolom, hogy még ha valaki nem is tetszik elsőre, akkor is adj neki esélyt.

Nálam is úgy volt, hogy aki nekem tetszett annak én nem és fordítva. Aztán mégis egy esélytelennek tűnő randiból lett kapcsolatom.


Sok sikert! :)

2016. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!