Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is hagyni kell,...

Szerintetek is hagyni kell, hogy a szerelem találjon ránk, és nem szabad keresni azt?

Figyelt kérdés
Én csak attól félek, hogy így sohasem találom meg.
2014. okt. 21. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
keresni kell. Nézz be minden kő alá
2014. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha keresed, akkor csak erőltetett lesz, mert olyan kapcsolatokba is belelátod majd a szerelmet, amiben nincs is jelen. Szar lesz rádöbbenni.
2014. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szívesen cserélnék veled:) én attól félek hogy megint rám talál...

görcsösen keresni nem szabad. de ismerkedni azért kell. nem valószínű hogy majd magától becsenget az ajtódon. bár megeshet, velem már előfordult:)

2014. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan mondják hogy ne keressem a szerelmet mert majd az talál rám.Én ezzel nem értek egyet.Én úgy gondolom aki keres az talál, aki nem az meg marad ahogy van.Én kb másfél éve keresem és jelen pillanatban négy lány van akit szeretek és viszont szeretnek.Úgyhogy szerintem te is keresd, mert akkor találsz is.Sok sikert.
2014. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# 3: De jó neked.
2014. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lehetőségeket, helyzeteket, helyeket kell keresni. Lehetőséget kell teremteni.

Pl. ha valaki mindig otthon ül egyedül, vagy ha elmegy ismerősökhöz, akkor csak otthon van a már ismert emberek között, akkor kicsi az esélye, hogy valakivel megismerkedik.

Emberek közé, társaságba kell járni, nyitottnak, barátságosnak lenni.

2014. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ötös, az ajtón csengetésre gondolsz? igen, elég érdekes történet volt:)
2014. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nő választ mindig, tehát ha fiú vagy, akkor ezt vedd figyelembe.
2014. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 8: Ez butaság. Ha Petinek bejön Ilonka, Ilonkának pedig én, de nekem ő nem jön be, Gabika viszont igen és én is neki, akkor miért ne választhatnám én Gabikát? Ilonka pedig hiába választott engem a Peti helyett, ha nekem ő nem kellett.
2014. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!