Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit kellene tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kellene tennem, hogy végre rám találjon a szerelem?

Figyelt kérdés
Próbálkozom élőben, neten ismerkedni, de eddig semmi sem jött össze.

2012. ápr. 22. 16:11
 1/3 ASOT ***** válasza:

vagy vársz háátha jön szembe majd a nagy ő, mint a filmekben és valamit majd kérdez tőled...


vagy elébe mész és próbálkozol annyi lánynál amennyinél csak szeretnél

2012. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, nézz ki jobban v legyél gazdagabb!

Ha lány vagy, ne csak a legjóképűbb srácokat vedd észre!

2012. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem aszerint ismerkedj, amilyen vagy, add önmagad: ha felszínes vagy, mint az előző beíró, akkor az ő tanácsát fogadd meg; bár én meg amondó vagyok, a benső értékek a tartalmasak és igazán örömteliek.


Az evidens tényezők mellett (minimális ápoltság, korrekt legyél, stb) a legfőbb, hogy amennyire csak tudod, csökkentsd minimálisra az elvárásaidat. Aki a kicsit nem becsüli, ugyebár....hm...


Bár, valószínűsítem, hogy te voltál, akinek viszonylag kicsi igénye volt, és több próbálkozáson is átmentél. Akkor meg próbálkozz tovább, elvárásaidat csökkentsd tovább, ha sikerül, és csak idő kérdése: megtalálod.


Bővebb, pontosabb irányvonalat csak akkor tudok mondani, ha megírod nemed, életkorod.

2012. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!