Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Röviden: van egy lány, először én kezdeményeztem nála, de csak barátként. Akkor elutasította a közeledésem. Azután viszont ő írt nekem, hogy ez nem volt fair.

Beszélgettünk és most is beszélünk néha.

Ahogy így írunk egymásnak, és megismertem kicsit jobban, úgy érzem, kezdem megkedvelni.

Biztos összeraktátok már, hogy mi lehet a baj. Nem tudom, ő mit gondol, így azt sem, mit tegyek.

Valaki tudna tanácsot adni, vagy javasolni valamit?

Előre is köszi. 19/f



2016. máj. 5. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd el valahova. Ha lesz vmi koncert ott, ahol laktok, akkor oda. vagy csak mondd, hogy hú, ismersz egy jó gyrosost/fagyist, menjetek már el. Azt ha örül a meghívásnak, te is örülhetsz, ha lekoptat, akkor felesleges tovább próbálkoznod. Ha meg esetleg azt írná, hogy húú, a holnap pont nem jó, de a jövőhét igen, akkor próbálkozz újra;)
2016. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondolkodtam rajta, de nem akarom kockára tenni ezt a barátságot. Viszont magától meg semmi nem oldódik meg. Ezért kértem itt segítséget.
2016. máj. 5. 16:01
 3/3 anonim válasza:
szerintem hívd el valahova,ha visszautasítja,nem akar semmit
2016. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!