Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a franc van manapság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van manapság a tini lányokkal?

Figyelt kérdés

Csak egy példa:

Ülök a buszon és hallom hogy előttem 2 kb. 15-16 éves miss p_csa beszélget. Az egyik azzal büszkélkedett, hogy állandóan csalja a pasiját, mire a barátnője kérdezte hogy tud-e erről a barátja.A válasz az volt hogy "nem mindegy? Örüljön hogy vele vagyok"...

És a környezetemben nagyjából mindegy csaj ilyen. Csak isznak, össze-vissza csalják a pasijaikat és még büszkék is rá. Normálisan beszélgetni egyikkel sem lehet és mindenkit lenéznek saját magukon kívül. Miért jó ez nekik???



2016. júl. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére itt vidéken nincs olyan sok r**anc😄 csak rossz helyen vagy
2016. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel én miért nem találkozik soha?!! 13 éves vagyok elég sok korombelit ismerek és eggyik sem ilyen. Ja és utálom h ez a generáció! Attól h csak ezzel találkoztak attól még van más is! Nem?
2016. júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
95%

Nekem általános iskolában voltak barátnőim, akik néha kényesek voltak, de jókat játszottunk. Telt az idő, tinik lettünk. 13 éves koruktól írogattak idősebb fiúknak, jókat szórakoztak azon, hogy sz*patják őket.

15 éves koruktól élőben is ezt tették, viszont smárolgattak mindenkivel és még ki tudja, hogy miket csináltak, amiről nem tudtam. Erőltették, hogy én is igyak alkoholt, aztán én voltam a hülye, hogy nem akarok. Folyton összevesztünk, mert nem álltam be a sorba.

16 évesen találkoztam a jelenlegi barátommal. Egyfolytában beszólogattak, az egyik be is próbálkozott páromnál, nem hagytak fel a barátom szapulásával. Egyszer betelt a pohár, de végleg. 3,5 éve nem beszéltem velük, alig vagyunk köszönőviszonyban.

Azóta sokkal nyugodtabb az életem, találtam sok jó barátot már a gimiben is, de most az egyetemen is.


Hogy ők hol tartanak jelenleg? Facebook-ra és instagram-ra töltik fel a bugyis képeiket, lájkolják pár százan őket, ismeretlen férfiak írogatnak nekik kommenteket. Már 15 évesen is elmentek egész napok fényképkészítésekkel.. több száz képet kellett csinálnom róluk, hogy 2 jó legyen nekik. Teljesen beszívta őket az internet, ezek nem változnak semmit. Egy normális kapcsolatuk nem volt. Mikor még jóban voltunk, megkérdeztem őket (egyiknek alakulóban volt valami komolyabb dolog), hogy közösségi oldalukra miért nem teszik ki, ha már minden hülyeséget megosztanak magukról... válaszuk: "Akkor másokkal nem tudunk kavarni". Hát csak gratulálni tudtam nekik...

2016. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:

33-as vagyok

Az lemaradt, hogy 21/N

2016. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Normális emberek minden generációban voltak, vannak és lesznek is. Néha én is a falat tudnám kaparni, amikor akárhova nézek csak ilyen üresfejű rittyókat látok, de inkább ne próbált megérteni, miért jó, ha egy kicsit is normálisabb vagy a nagy átlagnál, nem fogod soha az életben megérteni
2016. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Jah a legtöbb ilyen mostanában de a mostani fiúknak (tisztelet a kivételnek ^^) ezek kellenek :/

15/L

2016. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

#36 még mindig ezzel hitegetitek magatokat?

senkinek sem kellenek az ilyenek!

2016. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok

Sajnos nem úgy néz ki...

2016. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
47%

Üdv!


Én normál lányra vágyok.

Az itteniek közül aki úgy érzi,esetleg írhat.

26f

Szoboszló

2016. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos az a baj, hogy erre van igényük a fiúknak. Az ilyen lányokra, mert ők menők, a magamfajták meg elbújhatnak. :)

18/L

2016. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!