Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a franc van manapság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van manapság a tini lányokkal?

Figyelt kérdés

Csak egy példa:

Ülök a buszon és hallom hogy előttem 2 kb. 15-16 éves miss p_csa beszélget. Az egyik azzal büszkélkedett, hogy állandóan csalja a pasiját, mire a barátnője kérdezte hogy tud-e erről a barátja.A válasz az volt hogy "nem mindegy? Örüljön hogy vele vagyok"...

És a környezetemben nagyjából mindegy csaj ilyen. Csak isznak, össze-vissza csalják a pasijaikat és még büszkék is rá. Normálisan beszélgetni egyikkel sem lehet és mindenkit lenéznek saját magukon kívül. Miért jó ez nekik???



2016. júl. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%
#20 LOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
2016. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
4%
#19 Te aztán okos lehetsz!!Fogalmazni meg majd megtanulok helyetted!😅 Na sebaj meghagyom neked az örömot ,hogy ma beszólhattál valakinek a neten!Mert ugye csak itt tudsz 👏👏👏👏👏👏
2016. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
69%

#20 De hát te vagy a 20-as XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Am szerintem az még gázabb , hogy még az én korosztályomban is vannak ilyenek . Szerintem ebből nem nőnek ki . 20/L

2016. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
95%

Hát az ilyen lányok elkenyesztett r..ancok, az a baj hogy, a mai vilagba már mindent megkapnak amit csak akarnak, es már egy 3 eves is tudja kezelni a telefont, bárcsak az őskorba elnenk:)

L

2016. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
27%
#22 gratulálok, becsuszott véletlen egy felesleges szó és máris okosnak hiszed magad 👏👏👏
2016. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is voltak/lesznek ilyenek. Nem értem miért kell mindig a másik nemet hibáztatni, eléggé gyerekes dolognak tartom.
2016. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
76%
Nem váltogatnák az ilyen lányok sem túl gyakran a partnereiket, ha a fiúk nem bomlanának utánuk. Értem én, hogy egyszerűbb észrevenni egy lányt 10 kiló festékkel az arcán push-up melltartóval, de vannak normális lányok is, akik egyszerűen beleolvadnak a tömegbe, mert nem akarnak minden áron kitűnni.
2016. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem pont, hogy a push upos kislányok az átlagosak ma már, mindegyik ugyanúgy néz ki, összeolvadnak nekem:D
2016. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, lány vagyok, és ezek engem is kiakasztanak. A nagy részük ostoba is, apuci mindent a seggük alá tesz, nem becsülnek meg semmit, csak nyafognak egész nap, a "pasikat" is csak kelléknek tekintik. Az egész csak a látszat miatt kell. Borzasztóak... 16/L
2016. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a lányokkal van gond. A fiúk között is vannak szemétládák akikben nincsen semmi érzés. Mindkét nemnek megvannak a maga díszei :D És a kivételek is, persze.

Mit tudsz csinálni?

Figyelmen kívül hagyod és csendben reméled hogy a karma majd mindent helyretesz :3

2016. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!