Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történt a lányokkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a lányokkal?

Figyelt kérdés

Pár éve ha végig mentem az utcán szinte csak deszkákat láttam, most meg minden tele van pawg csajokkal :D

Milyen hormonokat raknak ezek a Starbucksban a kávéba hogy ilyen segge nő tőle a mai leányzóknak?



2016. jún. 11. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

a PAWG lányok a legjobbak :3

nyomassák csak azt a hormont

2016. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Divat lett kondiba járni :D

a mellükre meg ott a közkedvelt push up melltartó

de amugy push up bugyit is lehet már kapni

2016. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Mi köze ehhez a Starbucks-nak? :D
2016. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
gondolom az a köze hozzá hogy az összes kis p*csa oda jár divatból
2016. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Én 20 éves vagyok, vékony alaktom van, a de a fenekeem feltűnő,..mondhatni nagy.. ha sporottolok se fog lemenni,csakk még kerekebb lesz. Nen tudom mi az a starbucks,sose voltam.még ott..:D

Én az egészséges tápkáékozás híve vagyok, mégis nagy kerek fenekem lett,amit annyától,és apámtíl örökpltem. Utálom,mert feltűnő.én pedig nemm szeretem ha rám figyel bárkiis.

Mindegy, attól még,hogy másnak nem szokványos az alalakja,miért kell.gyűlölni?

2016. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki imádja az ilyen alkatú lányokat :)

Az első válaszoló vagy trollkodik vagy meleg.

2016. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Mert pár éve a deszka alak volt a divat,most pedig a pawg :D Ezért jár sok lány kondiba és edz combra meg popsira,ahogy én is,de nem divatból teszem,csak egyszerűen szerintem is az a szép,ha kerek a popsi és izmosak a combok:) Persze túlzásba sem szabad esni,mert az meg már nem nőies:D

De az nem igaz,hogy sok ilyen csaj van...szerintem elhízott csaj sokkal több van,sajnos.

20L

2016. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az is egy izgalmas kérdés, hogy mi lesz ezekből a csajokból, miután leállattak az edzéssel...
2016. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért állbak le, vaggyyis szerintem nagyon is hasznos,hogy már fiatalon elkeezdenek törődni az alakukkkal, ;ükevesebb eséllyes fognak eelhízni a későbbiekben. Jó sprotol egy nő, nert nagyon meglátszik a 30körüli nőkön ,hogy sprtol e vaggy nem.
2016. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Bocsi az offért, de mi az a pawg? Rákerestem tumblr-n, gondoltam lesznek dögös képek, de semmi. Valaki, ha leírná, megköszönném.
2016. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!