Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történt a lányokkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a lányokkal?

Figyelt kérdés

Pár éve ha végig mentem az utcán szinte csak deszkákat láttam, most meg minden tele van pawg csajokkal :D

Milyen hormonokat raknak ezek a Starbucksban a kávéba hogy ilyen segge nő tőle a mai leányzóknak?



2016. jún. 11. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is csak halványan sejtem, hogy mi az, de legyen akármi is, csak üdvözölni tudom az elmúlt évek szárazkóró divatja után.
2016. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%

Fogalmam sincs mi az pawg se a starbucks, de itt látszik meg a pasiknak mennyire csak a külső számít most azért ítélitek a lányokat mert nagy cicije van vagy nagyobb feneke? Ez most komoly? Azért mert valaki nem deszka már nem is lehet normális? A mai deszka lányok közül a legtöbb cicababa aki csak sexre jó és csak pénzre megy (tisztelet a kivételnek!) de fiúk ti ilyenektől akartok gyereket? Aki nem mos, nem tudod főzni meg takarítani? Most ez komoly? Na jó a ti dolgotok és aztán csodálkoztok ha a mai teltebb lányoknak nincs önbizalma és öngyilkosok akarnak lenni mert hogy nekik úgy se lesz senkijük és az összes fiú csak vékony cicababát akar? Jó oké fogyjon le sportoljon de van akinek olyan génjei vannak hogy nem nagyon megy...

Szégyelljétek magatok.

2016. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom oda vagyok a húsos, izlésessen telt (homok óra testalkatért). Életem során találkozhatok 100 ilyen nővel, de csak 1 lesz az akiben a belső szépséget is megtalálom akivel megtalálom a közös harmóniát. Külső és belső szépség: ha meg akarom adni a módját a párválasztásnak egyik sem elhanyagolható tényező.
2016. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
#13 szóval egy vékony lány már nemis lehet értelmes,nem tudhat főzni stb?:D Szánalmas,amit írtál,inkább fogyj le és ne azzal próbálj figyelmet kapni,hogy fikázod a vékonyakat.
2016. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem nem csak a lányok változtak meg, hanem a te agyad is ki lett mosva a manapság sulykolt női ideál képével. Emiatt már észre se veszed a "deszka" lányokat, csak a pawg-ket. Pedig ott vannak a deszkák is, meg a kövérek is a vékony derék és nagy seggek között.
2016. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!