Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a franc van manapság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van manapság a tini lányokkal?

Figyelt kérdés

Csak egy példa:

Ülök a buszon és hallom hogy előttem 2 kb. 15-16 éves miss p_csa beszélget. Az egyik azzal büszkélkedett, hogy állandóan csalja a pasiját, mire a barátnője kérdezte hogy tud-e erről a barátja.A válasz az volt hogy "nem mindegy? Örüljön hogy vele vagyok"...

És a környezetemben nagyjából mindegy csaj ilyen. Csak isznak, össze-vissza csalják a pasijaikat és még büszkék is rá. Normálisan beszélgetni egyikkel sem lehet és mindenkit lenéznek saját magukon kívül. Miért jó ez nekik???



2016. júl. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
41%
Ez a generáció jellemzője. Nem tudsz ellene mit tenni..
2016. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem kell általánosítani:P
2016. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%

Arra jó ez nekik, hogy a fiúk persze bomlanak utánuk...

Megbolondult a világ.

De igenis vannak kivételek!:)

Bár mostanság és is rengeteg ilyet hallok.:(

16/L

2016. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszik hogy olyan nagy számok ennyi az egész. Hagyd had csalja a pasiát, majd elkap valamit oszt nézhet.
2016. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
87%

,,Azért nem kell általánosítani:P''


Akinek nem inge ,nem veszi magára. :T Psszt!


Ahj,nem tudom ,mit lehetne velük kezdeni. Remélem, jön majd a karma bácsi is pofán cserdíti őket. :T

2016. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
78%
Mit pisszegsz?>.<
2016. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
:S :S ilyenkor jó, hogy van olyan lány, akinek a sajtomat már oda adnám :3
2016. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

Kimaradt a kérdés végéről hogy tisztelet a kivételnek mert ugye van az is.

Igazából én sem értem mire jó ez.Én is ismerek ilyeneket..Szerintem azt hiszik ettől menők vagy nem is tudom..felnőttebnek érzik magukat mert minden este bebasznak...Arra meg éretlenek még hogy párkapcsolatuk legyen mert pl én nem tudnám megcsalni a barátomat hiába szórakozni megyek...Ők meg majd pár év múlva gondolom meg rájönnek hogy mennyire kihasználták őket is...16/L

2016. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
74%
#7 .viccesnek hiszed magad ezel a sajtos dologgal? 1 hete ezt nyomod és baromira senkit nem érdekel.
2016. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%

A lányok nagy része valóban ilyen.

A fiúk nagy része pedig csak őket veszi észre.

2016. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!