Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek maradjon ez vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek maradjon ez vagy keresgéljek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy már több mint fél éve nincs barátnőm, de én próbálkozok csak nem sikerül. Eddig a motorozás jelenetett nekem sokat és megmaradjak ennél a szokásomnál vagy keresgéljek ja és azt tudni illik hogy most vettem magamnak egy aprilia af-1 et. 15 vagyok. Köszi a válaszokat. 😉

2016. jún. 30. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a konkret kerdesed? Ha ez oromet okoz neked,miert keresnel mas hobbit? Nem ertem.
2016. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocsi nem tudom lehet lassu felfogású vagyok de nem értem a konkrét kérdésed 😕 Szívesen válaszolnék 😊 14/L
2016. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor konkrétabban a szerelmi életemet eldobtam 1-2 hónapja mert nem sikerült barátnőt szereznem ezért Elkezdtem motorozni azóta is nagyon szeretek motorozni de bennem van a hiány érzet hogy szinte mellettem az embereknek mindenkinek párkapcsolata van. A kétes dolog bennem hogy elkezdjek megint csajozni vagy hagyjam a hiány érzetet és nyugodtan motorozzak tovább??
2016. jún. 30. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy nagy motort ami kiviszi a 300-at na akkor lesz csaj is csak várj még 9 évet vele :D 50-essel én nem kezdenék csajozni
2016. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,15 evesen hatalmas problema,hogy nincs baratnod... Meg gyerek vagy,ertem en,hogy tombolnak a hormonok,de ebben a korban nem ennek kellene a legfontosabbnak lennie.
2016. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Még kiemeli hogy milyen motort vett magának..úr isten..:D Ezzel most menőnek érzed magad?:D


Nekem meg 17 évesen a sajat pénzemből 6 minőségi versenybiciklim van...ennyi.

2016. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja most esik le...azért írtad ki ezt a kérdést és emelted ki a motorod hogy hátha rádír egy csaj? 😂
2016. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a motorod? Barâtnőzés megy a motor mellett is. Építsd szép lassan a kapcsolataidat, majd lesz valami. Szépen lassan, ne akard elkapkodni.
2016. júl. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!