Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Mit tehetnék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit tehetnék, hogy velem maradjon?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk a barátommal.

Voltak vitáink, nem mondom, hogy minden vele töltött perc csodás volt, mert nem igaz. De mindig minden problémát, nézeteltérést meg tudtunk idővel oldani.

Ő a mindenem. Mái napig úgy szeretem, mint a legelején.

Mikor hozzám ér, velem alszik, megcsókol, mindig újra és újra belé szeretek, és soha nem szeretném, hogy vége legyen. Nem túl összetartó családból származok, a szüleim évek óta csak kerülgetik egymást a házban, még arra se méltassák a másik felet, hogy köszönjenek egymásnak... Ezt megélni, mint közös gyerekük, rémes! Megbeszélni se tudok velük semmit, mert ha leülünk beszélgetni egymást piszkálják...

Nekem a barátom, ő a minden... De a pénz hiány miatt, el akar utazni külföldre. Egyik napról a másikra közölte velem, hogy ő itt hagy engem, és a családját is...

Kérleltem, hogy maradjon, vagy vigyen magával, de semmi...mintha falnak beszélnék...

Nem mutassa ki hogy szeret, se találkozni nem akar, mindig azt mondja elfoglalt,(poton pénzért dolgozik) és kb 2 hét mulva utazik..

Fogalmam sincs, hogy gátoljam meg abban, hogy elhagyjon... Nem veszíthetem el, hisz ő a mindenem!!

Mit tegyek, hogyan tovább???

Segítsetek! 20/L


2015. szept. 3. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

ideiglenesen megy ki dolgozni, vagy hosszabb távra?

szakított veled, vagy csak kimegy dolgozni? mert nekem ez nem egyértelmű...


22F

2015. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki nyíltan, hogy vége, vagy nem szeret már, vagy hasonló. Semmi ilyet nem mondott... Egyszerűen csak tudatta velem, hogy elmegy. Hosszú távra.... :(
2015. szept. 3. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor mielőtt elmegy beszélj vele erről, hogy akkor mi is a helyzet...
2015. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Találkozni sem akar velem... Szerintem már nem szerethet, vagy elege lett..... :(
2015. szept. 3. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy veled is baja van...de erről valahogy beszélned kellene..
2015. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szakított velem...... :(
2015. szept. 3. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

hát akkor sajnos le kell mondanod róla, legalábbis egy időre...


De ha így egyik napról a másikra így megszakítja a 2 éves kapcsolatot semmi beszélgetés meg semmi, szerintem jobb neked nélküle...


Keress barátokat, ismerkedj...ne vár várj! éld az életed!

nem lesz könnyű, de ha csak rá vársz abba belekeseredsz...


22F

2015. szept. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!