Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek velem van a baj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj vagy csak én értem félre? Többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek miért van az, ha egy lány olyan jeleket küld felém, hogy bejövök neki ( minden apró kis jel is erre utal), ha én lépek, akkor azt mondja, hogy bocs, legyünk inkább barátok? Velem lenne a baj?


Velem már sokszor fordult ez elő. Nem vagyok se csúnya, se szép, amolyan átlagos. Vannak betegségeim, ezek első ránézésre tényleg furák, de utána meg lehet szokni. Sztem tök udvarias vagyok, kedves, jófej, vicces stb., úgyhogy nem értem mi a gond. A témához visszatérve, eddig olyan jeleket adott a csaj ( aki az oszt.társam is egyben), hogy lehet, bejövök neki,még mások is mondták, sőt utaltak is rá. Beszélgettünk is, akkor is jófej volt. De ha lépek, akkor mindig balul sül el. Ez miért van ? Velem van a baj ???? :o Néha nem nagyon értem a lányokat, hogy most akkor mit akarnak. Barátkozni v. barátságnál többet ? Ezt sose értettem náluk. Ha meg tudnátok magyarázni, az jó lenne. :)


Amúgy utána olvastam rengeteg helyen a jelekről, mindegyiket meg is jegyeztem és nem hinném, hogy most félre értettem volna. :)



2016. jún. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jelet nem voltál képes leírni. Még amikor vissza is kanyarodtál rá, akkor is annyit írsz hogy az a jel hogy osztálytársaid azt mondják bla bla bla :D

Ez bizony friend zone, barátként tekint rád, akitől nem akar többet és el tudja majd mondani hogy melyik fiú jön be neki.

2016. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátként tekint rád :(
2016. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!