Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szórakozott velem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozott velem a férjem, vagy én értettem félre a szándékát?

Figyelt kérdés
A férjemmel válófélben vagyunk, mert az utóbbi időben nem viselkedtem igazi feleségként. Kicsapongtam nélküle, nem segítettem neki a ház körül, undok voltam, és elhanyagoltam. Az utóbbi időben nagyon igyekeztem megváltozni, úgy érzem, sikerrel. A gyereklátogatós napok agyon jó hangulatban teltek, közösen kirándultunk és sokat mosolygott rám, beszélgettünk és azt hittem, hogy közeledik felém. Aztán elújságolta, hogy talált valakit. Az elmúlt időszak valami bosszú volt, vagy az egész béke csak az én fejemben létezett?
2014. ápr. 23. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak próbált egy normális kapcsolatot kialakítani. Mindenképp becsülendő Tőle, azok után amiket magadról írtál. Ritka az olyan válás, ahol a felek jóban tudnak maradni egymással. Ne rontsd el!
2014. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mégis mire számítottál leírásod alapján. Férjed egy kulturált, értelmes ember. Mondom a férjed.
2014. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Mosolyog mert boldog. Tultette magat rajtad, egy ismeros maradtal neki.
2014. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is úgy gondolom, hogy próbál egy normális, feszültségmentes állapotot teremteni. A gyereknek sem jó, ha a szülei között állandó feszültség és veszekedés van. A gyerek érdekében tudni kell normálisan kommunikálni, egészséges jó kapcsolatot fent tartani. Az jobb lenne, ha innentől nem is szólnátok egymáshoz, vagy egy közös programot sem lehetne beiktatni mert ordítás és veszekedés lenne a vége? Inkább örülj, hogy ilyen normális apa és ember a volt férjed.
2014. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ezt benézted!:D megérdemelted.

A férjed csak túljutott rajtad szerencsére, örülök, hogy sikerült neki.

2014. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én még mindig nagyon szeretem.
2014. ápr. 23. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A gyerek miatt volt jófej, hogy megkönnyítse neki ezt a nehéz időszakot. Ő a leírásod alapján sokkal intelligensebb annál, hogy ilyen pitiáner bosszút találjon ki, Te meg túl önző vagy ahhoz, hogy észrevedd, ha egyszer nem körülötted forog a világ.
2014. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha szereted, akkor hagyd békén, ő végre boldog. Ha meg valóban szeretted volna, nem viselkedtél volna ilyen r*hadék módjára. Neki legalább van esze.
2014. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos néha hozunk olyan döntéseket, amiknek a következménye visszafordíthatatlan. Sokszor csak akkor ébredünk rá arra, hogy hiányzik valaki/valami, amikor már nem a miénk.


Azt írtad, hogy nem voltál jó feleség és ezért elhagyott. Ezen most változtatni nem tudsz, mert láthatóan túllépett rajtad (biztos okoztál neki elég fájdalmas órát) és most boldog.

Most rajtad a sor, hogy jó voltfelesége legyél és vágj jó képet ahhoz ami van.

2014. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is nagyon normális a hangulat. Persze vannak hétvégék amikor feszültek vagyunk, de akkor is próbálunk normálisan lenni.

Pl az előző és a mostani hétvége nagyon jó lett. Igaz kevesett beszéltünk, mert volt dolgunk, vannak fszágaink, amin ha megfeszülünk sem... De tök, jó.

Visszatánc nincs, de lehet normálisan is válni, lehet normális egy csonka család is. Ahol nem marják egymást a szülők.

2014. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!