Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szórakozott velem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozott velem a férjem, vagy én értettem félre a szándékát?

Figyelt kérdés
A férjemmel válófélben vagyunk, mert az utóbbi időben nem viselkedtem igazi feleségként. Kicsapongtam nélküle, nem segítettem neki a ház körül, undok voltam, és elhanyagoltam. Az utóbbi időben nagyon igyekeztem megváltozni, úgy érzem, sikerrel. A gyereklátogatós napok agyon jó hangulatban teltek, közösen kirándultunk és sokat mosolygott rám, beszélgettünk és azt hittem, hogy közeledik felém. Aztán elújságolta, hogy talált valakit. Az elmúlt időszak valami bosszú volt, vagy az egész béke csak az én fejemben létezett?
2014. ápr. 23. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem értelek.

Nem viselkedtél igazi feleségként, elhanyagoltad, kicsapongtál nélküle(!), stb stb. Kiszeretett belőled, mint NŐ-ből. Te már csak a gyerek anyja vagy és a volt szerelme.

Természetes, hogy miután téged már nem szeret, beleszeretett valakibe.


Sajnos ezt te rontottad el.

2014. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szerencsétlen pontozott igy le?!?
2014. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
97%

Itt járt a lepontozóhuszár? Na jól van, én már csak azért is leírom a véleményem.

Megérdemelted.

2014. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!