Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lesz ebből több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous0123 kérdése:

Szerintetek lesz ebből több?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit buliba ismertem meg de odajött és megvigasztalt megölelt mert a másik barátnőim elmentek.

És azóta beszélünk facen minden nap meg találkozunk 1x de nem ismertem fel és besértödött..xd

Meg buliba találkoztunk 1 hete és ott is beszéltünk meg megpuszilt meg állandóan azt hajtogassa h milyen cuki vagyok meg oda van értem meg most azt beszéltük talizunk jövőhéten és kicsit félek is mert alig beszéltem vele élőbe..

Szerintetek csak haverkodni akar vagy többet is?



2016. ápr. 2. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

amugy valószinuleg többet akar, de ne éld bele nagyon magad, nehogy pofára ess, ha mégse

2016. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék semmit egy olyan lánytól, aki egy újonnan buliban megismert embernek megengedi, hogy ölelgesse. Meg vigasztalgassa.....Mit vigasztal? Egy tök idegen ember nem tud normális vigaszt nyújtani.
2016. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!