Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ebböl? Legyszives

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebböl? Legyszives

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy lany fel eve evfolyam tarsam . Kb egybol elso latasra beleszerettem es hat o rajta nemtudok kiigazodni.

Azt erzem mindig hogy nezz de nem tudom eldonteni . Lehet kepzelodok . En nem merek nagyon ranezegetni . Kb 3 hete beszelunk mesengeren ( kb 5-6-7 alkalom ) . Elobe nem beszeltunk . Nekem o nagyon bejon de nem tudok rajta kiigazodni .


Azt szeretnem kerdezni hogy hogyan tudnam megalapitani hogy mit erez irantam? Es bekepzelem azt hogy nez vagy tenyleg nez neha ?


Akinek kell meg story meselek privibe . Sry az ekezetekert

15f 15l



2016. márc. 10. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy érez irántad bármit is még, maximum kíváncsiságot. Mi sem egyszerűbb. Szünetbe menj oda hozzá, és beszélgess vele. Vagy ha van büfé a suliban, akkor hívd meg valamire. A lányok értékelik az apró gesztusokat, ha nem viszi túlzásba az ember.
2016. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el milyen témákról szoktatok beszélgetni,azonnal válaszol-e üzijeidre,hanyagolni szokott-e,de legyen önbizalmad ahhoz,hogy élőben is odamenj hozzá,figyeld meg jobban a testbeszédét,ha tényleg fontos ez neked kifejtem,vagy olvashatsz konyveket is erről. :)
2016. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu, ha érdekel a lány menj oda hozzá és próbálj meg beszélgetni vele mert úgy hogy a távolból szugerálod és telepatikusan próbálod kitalálni hogy tetszel-e neki az nem megoldás (ezt nem gorombaságból mondom:))
2016. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként 15éves vagy, miért messengeren beszélgettek? Minden nap találkoztok,szemezgettek is, ennek ellenére hazamentek és írtok egymásnak messengeren? Ne már! Egyébként személyes tapasztalatként több régi lány haverommal szoktuk követni egymás tekintetét,mégsem akarunk egymástól semmit. Szép szeme van, gondolom ő is ezt gondolja, ennyi. Nyilván nem több perces szemezgetésre gondolok...
2016. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!