Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 15 éves és 27 az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 15 éves és 27 az a fiú akit szeret. Azt mondtam neki, hogy ebből nem lesz semmi, megharagudt rám. Másnap kiderült, hogy a pasi is szemezgeti őt. Szerintetek hogy térítsem észhez, hogy ez a kapcsolat nem működhet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 17:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyet nem lehet észhez téríteni. Max a szüleinek. Tényleg! Őket nem érdekli, h. mi van a lányukkal?
2016. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
5%
Ismered a srácot? Vagy a korából szürted le hogy nem működhet? Képzeld nem minden fiú csak a prédát látja a fiatalabb lányokban. Elmondhatod neki a véleményedet, de te is tartsd tiszteletben az övét, megérdemlik hogy ők döntsék el mit szeretnének. Abban igazad van hogy a legtöbb esetben nem tart sokáig egy ilyen kapcsolat, de egy esélyt sem lehet adni neki?
2016. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted egy 15 evestol mit akarhat egy ilyen srac? Nana hogy azt ami szerintem buntetheto is mert 18 feletti de nem biztos
2016. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem büntetendő. Én ismertem egy lányt a suliból aki akkor 15 volt a barátja pedig 30 körüli (ha jól emlékszem a zenetanárja volt vagy mi), a szülei tudtak róla és támogatták őt, még 3 év mulva is együtt voltak :) (azóta nem hallottam róla, nem tudom mivan velük) Persze ez csak egy példa, de arra jó hogy megmutassa, nem kell rögtön ítélkezni ismeretlenül :)
2016. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem értek egyet. A korkülönbség HATALMAS, 18 év alatt már a minimális korkülönbség is számít a különböző élethelyzet miatt.


Idéznék egy embertől, akit nagyra becsülök:


"A baj nem az életkorokkal van, mert az csak egy szám. A baj a hatalommal van és a tapasztalattal. Egy fiatalabb, pláne szűz lány kívánatos, mert nem lehet egyenlő fél a nála idősebb férfival. A hierarchia kiegyenlítetlen, és ezért olyan kényelmetlen az idősebb nő/fiatal fiú gondolata, olyan szavak jutnak eszünkbe, hogy "megrontás" vagy "birtoklás," a fordított helyzetben viszont valamiért nem vagyunk hajlandó meglátni ezeket, és azt mondjuk, a srác szerencsés, hogy cuki barátnője van. Mi lehet ennek a hátterében? A lányok szemszögéből teljesítmény érettebb partnert találni, hiszen a saját érettségüket igazolják vele - de a fiúról mit árul el az, hogy nem a kortársai között keres partnert?Valamiért mindig a fiatal lányok szólalnak fel, a fiúk, akiknek volt/van ilyen kapcsolata pedig hallgatnak. Amikor 13 évesen 19 éves barátom volt - és hótszerelmesek voltunk egy évig és kaptam a rózsát meg a csokit meg a nekem írt verseket és nagyon romantikusnak tartottam hogy nem feküdtünk le - mindig én védtem őt amikor nagyobb társaságokban kinevettek, vagy a szüleim aggódtak. Ő csak elpirulva félrenézett. Az összes utánam jövő barátnője 15 alatt volt. És ő egyre idősebb lett. Kérdés: miért?"


Szólj egy megbízható felnőttnek nagyon nagyon gyorsan.

2016. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

5-ös. Nagyon szép ez az idézet, és igaz is.

Én egyet értek veled!

Meg a másik, hogy ezek az idősebb emberek, akiknek ez nem szúr szemet, sőt támogatják, irigylik, stb. azok mit szólnának, ha az ő gyerekükről lenne szó? Ha a kislányuk egy sokkal idősebb pasival kavarna? Ha az én lányomról lenne szó, én biztos kitekerném a pasi nyakát, ha a kiskorú lányom körül legyeskedne.

2016. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#2: Miféle esély, te állat? A csaj 15 éves, a csávó majdnem 30. Takarodj már innen, honnan születnek ilyen emberek ilyen eltorzult felfogással?
2016. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nagyon gyorsan tájékoztasd a szüleit..komolyan...és ne szólj erről a barátnődnek!
2016. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
7es: Te most komolyan azért háborogsz mert nem ítélek el valamit amit te igen? Az ilyen kirekesztő, "fogadjunk el mindenkit kivéve aki másképp gondolkozik mint mi" felfogás miatt tart ott a világ ahol...:)
2016. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#9: Hogy ÉN elítélem? Olvasd már el a többi ember válaszát, biztos vagy abban, hogy én ezzel egyedül vagyok? Vagy csak véletlenül rajtad kívül mindenki felfogásával gond van, mivel mindegyik ellentéte a tiédnek.

Ez nem elítélés. Ez egyszerűen nem normális. Egy kislány egy érettebb felnőtt férfival. Neked ez eljtutott az agyadig? Ez egy gyerek, felfogtad egyáltalán?


" Az ilyen kirekesztő, "fogadjunk el mindenkit kivéve aki másképp gondolkozik mint mi" felfogás miatt tart ott a világ ahol...:)"


Na mondj már 1-2 ppéldát, mert érdekelne. Gondolom ezt alá tudod támasztani. Mondjuk a jelen helyzeten ez sem változtatna.

2016. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!