Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 15 éves és 27 az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 15 éves és 27 az a fiú akit szeret. Azt mondtam neki, hogy ebből nem lesz semmi, megharagudt rám. Másnap kiderült, hogy a pasi is szemezgeti őt. Szerintetek hogy térítsem észhez, hogy ez a kapcsolat nem működhet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 17:31
1 2 3
 21/24 Thomika20 ***** válasza:

Mert én be is vallom, hogy nincs életem. Képzeld el :)

De amúgy meg még mindig nem az a lány kért segítséget, aki a pasival van, hanem a barátnője. :)

2016. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Thomika20 ***** válasza:

De most meg az én életemmel foglalkozol, mert nincs. Meg azzal, hogy regényt írtam.

Ki nem állhatom az olyan embereket, akik más életét igyekeznek tönkre tenni. Utálatos dolog. Ti vagytok annak az embernek a bőrébe? Ti élitek az életét? Milyen jogon ugattok bele egyáltalán? Had döntse már el a lány, hogy kivel érzi jól magát. Akkor azt mondanám, hogy igen, gáz lenne a dolog, ha verné a csajt, meg kihasználná, meg nem foglalkozna vele máshogy. Csak a saját örömére keresi, akkor azt mondanám, szedd szét őket. De addig amíg ilyent nem tudsz bizonyítani, hogy ilyen gondok vannak, az ő élete!

2016. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az szerinted normális,hogy a fizetését italra költi és egész este egy vendéglőben iszik? Nem is a korkülönbség a baj,hanem az,hogy a barátnőm még iskolás,a pasi meg már keres. És mire költi? Italra. Legközelebb talán meg is veri.
2016. márc. 26. 17:29
 24/24 Thomika20 ***** válasza:
Akkor szakítsd szét őket ha így van. És akkor nem basztatlak. Csak unom, hogy vannak normálisabb 27 évesek is, és mindenki egy kalap alá van véve.
2016. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!