Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 15 éves és 27 az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 15 éves és 27 az a fiú akit szeret. Azt mondtam neki, hogy ebből nem lesz semmi, megharagudt rám. Másnap kiderült, hogy a pasi is szemezgeti őt. Szerintetek hogy térítsem észhez, hogy ez a kapcsolat nem működhet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 17:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A szülei Dániába dolgoznak,most mentek vissza, februárba. Ő meg a nagymamájával él,testvére nincs. Mindent szabad és a tanulmányi eredményei is egyre rosszabbak. Már azt sem tudom,mit tegyek.
2016. febr. 28. 13:51
 12/24 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Akkor szólj a saját szüleidnek, a nagymamádnak, egy megbízható tanárnak, akárkinek.
2016. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Thomika20 ***** válasza:
48%

Utálom az ilyen sza-rházi, semmire való embereket. Miért is kellene szét tépni két embert egymástól? Áruljátok már el!?

Azt se tudod hogy bánik a lánnyal, lehet, hogy tényleg nagyon szereti és talán még a srác segít is neki!

És miért baj az, hogy kiskorúval van együtt? Bas.szátok meg magatokat, azért mert a mai világban úgy mond nem elfogadott, évszázadokkal ezelőtt ez igen is elfogadottabb tényállás volt!

El se gondolkodtok azon, hogy egy-egy srácot milyen környezeti befolyások értek, akár csalódások, mert ku.rvára visszahúzódó volt, vagy az, hogy rohadtul nincs a korosztálya szintjén agyilag, mert nem azok a dolgok érdeklik, meghalt az apja, vagy az anyja, amiért depresszióba esik és úgy érzi, kell neki egy támasz, de nincs aki meghallgatná, mert a saját korosztálya lenézné érte mert gyenge. NEM MINDEN FELNŐTTET A SZEX ÉLTET, hanem van aki igen is csak a boldogságot keresi egy lányban és talán úgy érzi, hogy azt megkaphatja egy fiatalabb lánytól.

Ti vagytok az undorítóak, mert veritek a nyálatokat azért, mert esetleg idősebb pasival van, és még talán le is fekszik vele, mert nem ti korosztályotok dughatja a csajt!

És tudod mit kedves kérdező, ha a csajnak egy csepp esze is van, ku.rvára megszakítja veled a barátságát, mert egy ro.hadt aljas ri.banc vagy! Te nem vagy a barátja, ha jót akarnál neki támogatnád, nem pedig uszítani akarnád!

Hasonló helyzetben voltam! Csak nekem exem 17 lesz, nem pedig 15. 1 év 4 hónapig együtt voltunk, csak meghalt az anyukája, plusz új iskola, minden.

Totálisan kifordították önmagából a lányt! Addig sosem alkoholizált, nem ivott, nem érdekelte a bulizás. Csak ő pont azt tette, amit az ilyen te.tvek mint te, tanácsoltak neki! És pont ez a dolog vezetett ahhoz, hogy egy hü-lye kis ku.rva lett belőle, aki szerintem minimum 5 pasival lefeküdt utánam, hanem többel.

Bekerült egy nyo.morék közegbe, van neki pasija, de kb olyan dolgokat csinál, hogy más pasikkal van lefotózva hogy fogják és kb nyalják a fülét. Szerintem ha van is lánynak fiú barátja ez már túl mutat mindenen. Nem tudom, hogy a pasija hogy képes ezt tűrni, de abból a normális, aranyos lányból csináltak egy hü.lyét, pont az olyanok mint te!

Én óvtam, szerettem, vigyáztam rá. Megkapott mindent,amit csak megtudtam adni. És nem csak a szexért voltam vele, hiszen elakartam volna venni... Nem a mi gondolkodás módunkkal van baj, hanem a tietekkel!

Emberek vagyunk, sokan vagyunk egyedül és miért? Mert egyszerűen sza.r sze.mét módjára válogatnak a nők és lehetetlen sokszor olyant találni, aki szeretne szívből. És nem keresek mást, nem keresek fiatalt, mert nem vagyok pedofil azért mert 15 éves barátnőm volt. Inkább halnék meg, mint hogy még egyszer megalázzanak ennyire csúnyán!

Imádom amikor mások akarják megmondani, hogy két ember mit csinálhat és mit nem! Még egy szülőnek sincs joga bele szólni, hogy mivel bas.sza el a gyerek az életét! Azért mert ti mondok valamit, attól még nem biztos hogy úgy is van!

A saját élete, fogjátok már fel! Mindenki azt csinál a saját életével amit akar! VAGY TALÁN A TI ÉLETETEK OLYAN KUR.VA UNALMAS, HOGY KORREKTEN RÁ ÉRTEK MÁSOK ÉLETÉBE TURKÁLNI!?

Tudjátok van egy mondás:


"Mások szemében könnyebb megtalálni a szálkát, mint a magadéban a gerendát". Bocsánat ha nem egészen pontosan idéztem, de a lényeg le jön belőle.

Szülőnek meg azért sincs joga bele szólni, mert egyszer felnőtt lesz és nem a szülőnek kell együtt élni a gyereke választottjával, hanem a gyermeknek, aki egyszer majd felnő!

Ha meg rosszul is bánna vele, ő is ráfog jönni, hogy az a kapcsolat nem fog működni! Sosem lesz életképes felnőtt ember, ha mások fogják megmondani, hogy kivel lehet. Vannak érzései, eltudja dönteni, hogy ki felé és mi felé érzi azokat!

2016. márc. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.


"Utálom az ilyen sza-rházi, semmire való embereket." Igen, végülis attól sokkal jobb lesz mindekinek, ha ilyeneket modnasz másokról.


"Azt se tudod hogy bánik a lánnyal, lehet, hogy tényleg nagyon szereti és talán még a srác segít is neki!" Tökmindegy, nem egyenlőek az erőviszonyok.


"És miért baj az, hogy kiskorúval van együtt? Bas.szátok meg magatokat, azért mert a mai világban úgy mond nem elfogadott, évszázadokkal ezelőtt ez igen is elfogadottabb tényállás volt!" Igen, azt kényszerházasságnak hívják, és régen sajnos tényleg elfogadott volt régebben.


"nincs a korosztálya szintjén agyilag" Ez kicsit úgy jött le, hogy értelmi fogyatékos, na mindegy...


"depresszióba esik és úgy érzi, kell neki egy támasz, de nincs aki meghallgatná" Ajánlani tudom a pszichológusokat, nem pedig szinte kislányokat, akiket könnyen lehet széíteni indenféle "rossz nekem, sajnálj" dumákkal.


"mert nem ti korosztályotok dughatja a csajt" Már bocs, senkit sem ez érdekel, mi csak jót akarunk a lánynak.


"És tudod mit kedves kérdező, (...) egy ro.hadt aljas ri.banc vagy" Slutshaming no.1. Légyszi olvasd el ezt: [link] igaz lányoknak írták, de rajtad csak segíthet.


"Te nem vagy a barátja, ha jót akarnál neki támogatnád" Nem, a barátság nem azt jelenti, hogy minden baromságban támogatjuk a másikat...


"egy hü-lye kis ku.rva lett belőle" Slutshaming no.2.


"szerintem minimum 5 pasival lefeküdt utánam" És? Ehhez neked mi közöd? Azzal fekszik le, akivel akar.


"hiszen elakartam volna venni..." Ha igazán szeretted volna, most nem mondanál róla ilyeneket. Különben sem egészséges egy kis 15 éves lánnyal kapcsolatban egy ilyen házasságos gondolat.


"sza.r sze.mét módjára válogatnak a nők" Nőként kikérem magamnak.


"nem vagyok pedofil azért mert 15 éves barátnőm volt" Ezt meg senki semállította, csak te asszociáltál rá. Vajon miért?


"Még egy szülőnek sincs joga bele szólni, hogy mivel bas.sza el a gyerek az életét" Dehogynincs, a szülők csak jót akarnak.


Meguntam az elelmezgetést, a lényeg a lényeg, veled nagyon nem stimmel valami, pláne hogy rögtön ilyen idegbeteg módon reagálsz.


Kérdező, remélem, jól alakult a történet vége!! :)

2016. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Még mindig #5 vagyok, bocsánat a hibákért, de kicsit fáradt vagyok.
2016. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#13: A regényedre ennyit tudnék mondani: Aki 27 évesen egy 15 éves gyerek szintjén van, ott problémák vannak. Vagy hátsó szándék. De egy ilyen kapcsolat minden, csak nem normális.
2016. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Thomika20 ***** válasza:
Szerintem meg azokkal is baj van, akik mások életébe avatkoznak bele. Mert szerintem mindenki foglalkozhatna a sajátjával.
2016. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Thomika20 ***** válasza:
De látszik,hogy sokaknak nincs életük és ráérnek unalmukba másokkal foglalkozni. :)
2016. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#17: A kérdező ezzel kapcsolatban tett fel kérdést, mégis mi a fa.szommal foglalkozzak?

Nem vagy magadnál...

2016. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#5 vagyok még mindig, én is unom...


Csak annyi, hogy állítod, hogy nincs életünk, mégis a te írtál kisregényt.

2016. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!