Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek mi lesz ebből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
van egy lány aki az osztálytársam és elhívtam randizni és ő eljött majd a randi végén megkérdeztem lenne-e a barátnőm és ő azt mondta holnapig gondolkodási időt kér.Másnap a suliban ott volt de máshol valtak óráink amikor meg közös óra volt úgy éreztem kerül engem, ez így ment egy-két napig majd tavaszi szünet jött és én nem tudom mit csináljak mert nagyon jó barátok vagyunk amúgy is és nem szeretném ha emiatt megromlana. Mit csináljak?

2016. márc. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az már régen rossz ha valaki ilyen dologba gondolkozási időt kér :(
2016. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom sajna, nagy butaság volt amit tettem :(
2016. márc. 25. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna par randi, de talan kezdj el vele beszelni, mint regen. Ezt ne hozdd fel, hogy akkor mi a valasza, csak, ha esetleg o hozza szoba.

Bocsi az ekezetekert.

2016. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szúrtad el, egyszerűen nem kellesz neki, ez már nem a te hibád.

Beszélj vele erről.

2016. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nem első randin kelet volna megkérdezned
2016. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!