Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jól gondolom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól gondolom?

Figyelt kérdés
Ha van egy srác, akit nagyon kedvelek, de tudom hogy nem akar komoly kapcsolatot, mert nemrég lépett ki egy olyanból, ami nem volt jó, akkor ugye kell neki egy kis idő, nem kell letámadni azzal hogy tetszik, ugye?

2016. márc. 11. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan! Hagyni kell neki egy kis időt!

Hogy új kapcsolatot tudjon kezdeni, és ne vigasz kapcsolatot!

Sok sikert! :)

2016. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ponthogy nem muszaly veke varnod...
2016. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az h én neki szerintem egy vígaszkapcsolat voltam, mert voltunk együtt 2x, és mondta hogy jó együtt lenni kötetlenül. És akkor ez még nekem meg is felelt. Csak a szituációk változnak. Hogyan lépjek túl ezen, hogyan érjem el, hogy akarjon?
2016. márc. 11. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!