Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék, , megszerezni" egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék, , megszerezni" egy lányt. Az eddigiekkel ellentétben komolyan gondolom, nem csak kavarás stb. Elkezdjek nagyon erősen taktikázni vagy spontán jöjjön ami jön?

Figyelt kérdés
Végtelenül összetett a dolog, írjatok privátban ha úgy érzitek. Az alapfelállás: messze lakik, jó 70 km. Instán találtam rá. Kísértetiesen hasonló ízlése és lelkülete van (zenék, érdeklődés stb). Szerencsére egy jó barátom barátnőjének barátnője, el lehet valahogy odáig jutni. Teljesen ismeretlenbe nem lesz könnyű dolgom, azt is nehéz kijátszani h véletlen összefutok vele egy buliban. Nagyon csinos és népszerű, ezért vetődött fel bennem hogy nem csak spontán bele kéne ugranom (túl kockázatos) hanem egy megfontolt tervvel kellene ,,betámadnom".
2016. febr. 8. 01:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki olvasta a Noszty fiút Mikszáthtól akkor tudja mire gondolok terv alatt. A dilemma igazából az, hogy mint mondtam nagyon csinos és körülrajongott, ebből adódóan nehéz bárkinek is bármit elérni nála ( nagy konkurencia stb. ). Az vetődött fel bennem hogy perverz módon ( :D ) figyelem facebookon a dolgait és egy bizonyos szituációban véletlenül összefutok és beszélek vele, gyorsan előtérbe fogok hozni pár nagyon speciális témát ( nyilván meglepődik és szimpatizál majd velem, eladom magam az ideáljaként ) és mindez romantikus véletlennek fog tűnni. Természetesen kifinomultan zajlódna le mindez, soha az életben senki az ő szemszögéből nem gondolna bármilyen eltervezettségre.
2016. febr. 8. 02:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Több dolog miatt is vacillálok. Kezdjük ott hogy a múltban nagyon sokszor megjátszottam magam és nem sűrűn sült el jól. Viszont mint ahogy már többször leírtam ez itt nehéz terep, nem merek csak úgy kockáztatni.Ugyanakkor ez valamilyen szinten nem átverés lenne? De közben most először nem színészkednem kellene mert tényleg magamat adhatnám nagyjából (mert hozzám illőnek tűnik), viszont milyen már hogy egy ilyen jellegű dolog épület módjára van centiről centire megszervezve? Az ilyen technikai problémákkal is segíthettek hogy egyáltalán találkozni hogy lehetne. Buliba menni necces, az egyetlen már említett kapoccsal az a probléma hogy a barátom barátnője utál engem, 1-2x csúnyán átvertem (anno kavartunk). Városi napokra most odamehetnék de ott nem lehet közeledni idegenhez (olyan skillekkel nem rendelkezem hogy az tuti beváljon), buliban meg igen.
2016. febr. 8. 02:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso hozzaszolasodban le is irtad mit fogsz csinalni, vagy, hogy mit kene, minek tobb otlet, tedd azt, amit ott leirtal te ismered nagyjabol a lanyt, te tudod milyen talalkouasnak orulne. Sok sikert.

Bocsi az ekezetek miatt.

2016. febr. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A terv jó de miért szeretnéd magad másnak "eladni" ha esetleg összejöttök majd hónapokig meg évekig megjátszod magad? Szerintem csak fuss össze vele véletlen és add magad!

Előre ilyeneket tervezni meg felesleges mert "a dolgok csak a legritkább esetben alakulnak úgy ahogyan az ember elképzeli"

Sok sikert

2016. febr. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Megszerezni" tárgyat szoktunk, ami(ke)t megunás után eldobhatunk.

.

Ha a "megszerezni" alatt "összejöni"- tértesz, akkor is nehéz dolgod lesz. Körülrajongott csajnak igényei is vannak. Először derítsd ki, mik azok, ha tudod teljesíteni, licitálj rá.

2016. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!