Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm valószínűleg tetszik a srácnak akibe teljesen beleestem, és a csaj, nevezzük Annának elment vele sétálni 2x is.. pedig elvileg ő nem akar a sractól, akit nevezzünk Ádámnak, semmit. De azóta volr egy hetes sítábor ahol egyutt síeltek mert Ádám tanította Annát síelni... na persze... és hát nem hinném, hogy ez normális lenne hogy az ember legjobb vagy egyik legjobb barátnője ramaszik az illető kiszemeltjere? Én tuti nem tenném meg... Vélemény?

2016. jan. 24. 21:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Én 15/L, Anna 15/L, Ádám 16/F
2016. jan. 24. 21:23
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt a csajjal kell megbeszélned ugy korrekt mindenkivel szemben..én pl sosem nyomulnék egy csajra akiről tudom hogy a haveromnak tetszik mivel egy nő sem ér annyit hogy én összevesszek azzal akit birok...
2016. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!