Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazából nem tudom, mi a baj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nem tudom, mi a baj, vagy hogy mit is kellene tennem?! 18/L

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy srác, aki már régóta tetszik nekem. Küldözgettem már neki a jeleket korábban is, persze nem vertem nagy dobra ezt az egészet, mert szerelmes nem vagyok, csak nagyon kedvelem őt, de még ennek ellenére sem kürtöltem világgá, szóval igazából senki nem tudja, hogyan is érzek valójában.

Mivel egy a baráti körünk, rengeteg időt töltök ezzel a fiúval, de nem állunk egymáshoz olyan nagyon nagyon közel. Sokat járunk el bulizni, vagy csak beülni valahová iszogatni és beszélgetni, és ez minden hétvégén így is van. De sokszor enni is elmegyünk iskola után, még tanulni is szoktunk együtt. A lényeg az, hogy minden nap vele vagyok, meg persze a többi barátunkkal. Az utóbbi időben azonban kicsit más lett ez az egész... Az egyik bulin kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, egész éjjel ölelkeztünk, aztán egy váratlan pillanatban csókolóztunk is, és ezt követően egymást nyaggattuk végig a buli hátralévő részében... Azóta minden egyes hétvégén ez történik, viszont a suliban nem nagyon beszél velem azóta. Éppen, hogy csak köszön, és néha rám pillant órán, de ennél több nem igazán történik. A többiek persze piszkálnak engem ezzel...

Úgy érzem, valami gyökeresen megváltozott köztünk, és megmondom őszintén, nem jó ez így nekem. Minden szombat este velem van, nyúzzuk egymást, csókolózunk stb, de ezen kívül más nem történik. Úgy érzem, csak szórakozunk egymással, és hogy csak kihasználja azt, hogy én mindig ott vagyok neki, ha kellek, mert ő nem igazán csajozik, rengeteget csalódott már, és csak engem nyüstöl, és amilyen hülye vagyok, hagyom is.

Nem tudom, mit kellene tennem... Miért érzem egyoldalúnak ezt az egészet?

Egyébként az igazat megvallva sokszor kezdeményez, és előfordult már, hogy amikor rá sem hederítettem egy-egy buli alkalmával, akkor magától jött, és magától húzott oda magához...

De miért csak kavarunk egymással? Miért ilyen komolytalan ez az egész? És szerintetek miért nem beszél velem a suliban? Én rengetegszer próbálok beszélgetésbe kezdeni vele, de valahogy a többi barátunk jobban leköti a figyelmét, és csak akkor hajlandó velem bármit is csinálni, ha iszik egy kicsit...



2016. febr. 3. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon zavarban van.

vagy ami szerintem hihetőbb hogy furcsa neki az egész. Tetszel neki. Szerintem tutira. Csak fel kell dolgoznia hogy a barátja az aki tetszik neki,és tudja jól hogy változott minden. SZóval érted. :D Kicsit adj neki időt :)

2016. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm.

egyébként igyekszem türelmesnek lenni, csak nagyon zavar...

2016. febr. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!