Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Ez nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Ez nem szerelem volt ugye?

Figyelt kérdés
tavaly nagyon jóban voltam egy sráccal (nevezzük krisztiánnak) és kiderült hogy ő nagyon odavolt értem. szerintem csak azért mert nehéz időszaka volt és kb cask én voltam mellette. meg mert idősebb is vagyok nála ami imponálhat egy kamasz fiúnak. később össze is vesztünk ezen (nem szeretek ilyenekbe belebonyolódni) és azóta nem nagyon beszéltünk. manapság meg örülök ha egy sziát kapok tőle ha összefutunk. ez eléggé zavar engem. hogy tegyen túl magam rajta? mármint ezen a dolgon..? bármilyen segítség jól jön.

2016. jan. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is így volt. bár nálam a srác volt idősebb. meg jártunk is. szerettem. de ő engem sose, csak kihasznált. összevesztünk, kibékültünk, most meg ha néha néha összefutunk véletlen akkor 2 puszi és szia. meg megkérdezzük kivel mi van. és ennyi.

hát amúgy én amikor összevesztünk, elég csúnya dolgon, akkor sokat jártam bulizni, inni, minden buliba más fiút kerestem és találtam. és egyik se volt olyan. de legalább addig se rá gondoltam :/

én próbálok tanulással foglalkozni, sportolok, bulizok, olvasok szabadidőmben, és nagyon sokat vagyok a barátaimmal. akkor pedig még többet voltam velük, mert megalázottnak éreztem magam, és hogy senkim nincs. és szükségem volt rájuk. :)

és úgy ahogy sikerült is túltenni magam. mármint én már nem keresem őt :D csak akkor beszélünk ha ő keres.

2016. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
most józsi féltékeny let krisztiánra
2016. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!