Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panna325 kérdése:

Lehetne esélyem?

Figyelt kérdés
Egy érzelmi gátakkal és óriási hangulat ingadozásokkal rendelkező lány vagyok eléggé bohém és hiperaktív a személyiségem. Mégis mániákusan szeretek ami sokrszor a rovasra megy! Hogy is mondjam...külsőleg 'kedvezett' nekem a sors. Legalábbis külső szemlélő ezt mondaná. Kreolos bőröm van homokóra alakom és C - kosaras mellem. De az utóbbi időben a pasikat akikkel találkoztam csak testileg voltam fontos, csak ez érdekelte őket. Van remény még Számomra?

2016. márc. 7. 20:31
 1/5 anonim válasza:
Szerintem azokkal akiknek csak a szép külsőd miatt kellenél ne nagyon foglalkozz. Egyszer majd ugyis eljon az igazi :) 16/f
2016. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy hálás, amiért ilyen külsővel áldott meg a sors. :) De ez ugye nem mindegy. Lehet valaki akármilyen szép vagy "jó nő", de ha belső üres, akkor az nem ér semmit, és tényleg csak arra fogsz kelleni a srácoknak. Azt javasolnám, hogy mutasd meg a belső értékeidet is, hidd el, ha valaki komoly kapcsolatot keres, akkor ezekre is nagyon fog figyelni.
2016. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet :)
2016. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Hangulat ingadozásaid el fognak múlni, vagy csökkennek úgy is idővel, meg a személyiséged is fog picit változni. Meg észre kell venni a csendesebb srácokat is, nem csak a nagyhangúakat, meg a "menőket". Jó, persze aki nem jön be, az nem jön be, de na... Érted... :D

Picit visszafogottabb, nem a totál magába fordultakról beszélek, hanem az aranyközép útról, ők talán jobban megbecsülnének.

2016. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scav ***** válasza:
A hangulatingadozás a pubertás része is lehet, tombolnak a hormonok. A szakirodalom leírása alapján ilyenkor a régi személyiség, a gyermeki én darabokra törik, aztán ebből próbálod felépíteni az új, fenőtt, igazi nő képet. Valakinek hevesebb a folyamat, valakinek kevésbé. De ez csak ideiglenes, később lehiggadsz, bölcsebb és nyugodtabb leszel. Türelem, tornaterem.
2016. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!