Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » S. O. S. Most mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Most mit csináljak? Van még nála esélyem?

Figyelt kérdés

1-2 hete nagyon elkezdett nézni egy lány (suli előtt/után, szünetekben, buszmegállóban) és ez nem csak nekem tűnt fel, hanem a barátaimnak is. Az az igazság, hogy nekem nagyon megtetszett ez a lány és hát azt gondoltam, hogy én is tetszek neki, mivel volt valami a nézésében (mindig mélyen a szemembe nézett). Szóval elhatároztam, hogy odamegyek hozzá és kérdezek tőle párat + elkérem a telefonszámát, mivel semmit nem tudtam róla. Na, viszont amikor odamentem hozzá (sajnos nem tudtam úgy odamenni hozzá, hogy egyedül legyen, ezért ott volt 2 barátnője is), akkor végig a telefonját nyomkodta és csak egy szavas válaszokat adott, majd amikor megkérdeztem, hogy megkaphatom-e a telefonszámat, akkor egyszerűen nem-et mondott. Erre én mondtam, hogy ok, aztán eljöttem. Utána még hallottam, hogy az egyik barátnője azt mondja: "Add már meg neki", de nem érkezett rá válasz (legalább is én nem hallottam). Én most ezt egyaltalán nem értem, mindenki azt mondta, hogy tuti bejövök neki, mivel annyira nézett. Közben viszont kiderült, hogy van barátja és a "beszélgetés" óta már nem néz (nem vettem észre). Most mit csináljak? Nagyon megtetszett... Kérlek segítsetek! 🙏


16/F Lány: 14



2016. márc. 1. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mit segítsünk? tökös voltál, de nem jött be, majd máskor vagy mással. Ő már tudja, hogy bejössz neki, ha akar tőled valamit, annak jelét fogja adni.
2016. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Jobbat érdemelsz!

Amúgy nagyon bátor voltál, hogy odamentél hozzá :)

15/L

2016. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy nem egymásnak vagytok teremtve...

De majd lesz olyan lány is, aki szeretni fog, ne aggodj! Addigra már elfelejted ezt a lány és boldog leszel valaki mással.

2016. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyugi.! Azért az is valami, hogx megnézett. Jön majd egy másik lány.. Addig is ne veszítsd el az önbizalmad mert a lányok az csípik.. Vagyis én biztos ;)
2016. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sahara :) ***** válasza:

Biztos,hogy van barátja?

Lehet,hogy csak rossz napja volt.

De a lényeg,hogy ne csüggedj!A barátnőjének is tetszett,amit csináltál(mert ugye mondta a lánynak,hogy adja meg neked a telefonszámát).Szerintem lépj tovább rajta és ha legközelebb látsz egy másik szimpatikus lányt,akkor csak csináld ugyanezt! :)

2016. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!