Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi nála az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi nála az esélyem? (Lent kicsit jobban kifejtem)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (csaj barát), aki az utóbbi időben nagyon megtetszett nekem.

Amit a csajról érdemes tudni az annyi, hogy a legjobb barátom exe.

Régebben játszottunk egy bandában és ma is rámírt hogy hallotta hogy xy-al le szoktunk ülni gitározni és megkérdezte hogy nem-e lenne kedvünk bandát csinálni?

A régi zenekar próbáin sokat szoktunk hülyéskedni együtt. Ha valami koncert van akkor mindig megkínál a söréből.

Szinte csak személyesen beszélünk, fb-n nagyon ritkán.

Amikor megtudta hogy átmegyek abba a suliba ahova Ő jár, akkor nagyon örült.

Ő 17 éves, én pedig 15.

Szerintetek mennyi esélyem van nála?


Köszi mindenkinek a választ előre is :)


Bocsi hogy kicsit össze-vissza lett a szöveg. Nagyon elfáradtam ma és még az utolsó erőmből megírtam.


2015. nov. 22. 20:16
 1/1 anonim válasza:

o reszerol ez teljesen egyertelmu hogy baratsag

ha a baratoddla meg most is joba vagy es ugy akarod felszedni a lanyt akkor nagyon undorio vagy, ha a lany hagyja is akkor o megundoritobb :Ssss

2 ev korkulombseg hogy te vagy a kisebb szerintem nagyon gaz

2015. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!