Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sokáig vártam. El rontotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokáig vártam. El rontottam az esélyem?

Figyelt kérdés

Van az évfolyamomban egy csendes visszahúzódó lány.Még a nevét se tudom,de már suli eleje óta tetszik.Csak én se vagyok az a kigyúrt gyerek,inkább vékony.Akármelyik lányhoz oda merek menni,de hozzá nem,mert tetszik.Minden nap azon gondolkoztam hogy hátha jön valami program,vagy valahogy hozzám fog szólni,ad jelt.De én hiába próbáltam vele szemezni,ide se nézett.Ma láttam egy fiúval beszélgetni,szó szerint bele nyilalt a szívembe valami hogy akkor már valaki meg előzött?

Mit kellene tennem rövid időn belül?Mert ő nem fog lépni,nem ad jelt,lehet hogy már van barátja...

De ha még van is akkor is jó lenne tőle meg tudni,csak nincs elég önbizalmam mert a szép lányok le rombolták azt a keveset is.Köszi ha el olvastad.



2015. nov. 12. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha van is barátja,lett e volna esélyem nála
2015. nov. 12. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
menj oda bátran 1 probát megér hívd el suli után valahová
2015. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Max visszautasit na és?
2015. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy pont ugyaniyen ismerősöm, és tényleg semmi, de semmi veszíteni valód nincs, sőt. Pl ha nekem tetszik egy fiú akkor csak azon vagyok, hogy ne vegye észre, direkt nem nézek rá, menj oda hozzá, azzal tennél tönkre mindent ha ezt nem lépnéd meg ;)


U.I.: nagyon tetszenek a kulcsszavak :'D... főleg az utolsó :'DDDDD

2015. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudod az önbizalom úgy alakul ki, hogy az ember olyan megmérettetésekbe vág bele amiktől fél. Úgy dönt, hogy közben tudatában van annak, hogy lehet fájdalommal jár, de mindezek ellenére megteszi. Ezt amúgy nem én találtam ki, hanem Csernus, de szerintem igaza van. Szóval vágj bele! Légy férfi és mutasd meg magadnak, hogy bátor vagy! Na így lesz önbizalmad... :)
2015. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a bátorítás.Edig mindik csak azt hallottam hogy ha ki gyúrom mgam meg jól nézek ki akkor lehrt önbizalmam Ann1992 :)

17/f amúgy mert valaki kérdezte

2015. nov. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!