Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel találkozni akartam de berágott rám mivel mindig csak ígérgettem mindig volt rá okom miért nem mentem de ő ezt nem érti.Most szeretnék tényleg elmenni de félek,hogy nem lenne ott és feleslegesen mennék mivel be rágott rám.Két óra hosszú útra lakik tőlem. Most lesz a szülinapja szeretnék rá elmenni de félek,hogy annyira berágott,hogy nem jön el.Tudom hibáztam máskor gondolkodjak mielőtt cselekszek de valahogy jóvá akarom tenni.Én ha megbántott mindig megbocsájtottam neki. Szerintettek elmenjek? Lehet elfog menni kíváncsiságból de nem szeretnék felesleges köröket futni megkérdezni meg nem tudom mivel nem áll szóba velem. Lehet inkább hagynom kéne de egyszeri alkalmat megadnék neki ha nem többet.(:
2016. febr. 28. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat nemtudom, mondd neki ird meg, hogy te ott leszel remeled o is, mert mindenkepp elmesz es varni fogod. Sajnos, igy se biztos, hogy elmegy.

Bocsi az ekezetek miatt.

2016. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj...ilyen velem is volt. Én 5 percnyire laktam (kocsival) attól a sráctól akivel úgy volt, hogy találkozunk. Egyszer ő mondta le, többször pedig én, és amikor már mentem (mert sikerült rá szakítanom időt), akkor meg ő nem volt ott.

Megkérdeztem mért nem jött el, erre azt mondta, hogy időközben meggondolta magát..többet nem is beszéltem vele, nem is akartam.

Szerintem ne menj!

2016. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!