Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbocsájtható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Szóval én(26f) és (ex)barátnőm(31n) pár hónapja szakítottunk, az őrületbe kergetett a féltékenységével. Úgy alakult, hogy ő ezután külföldre ment dolgozni. 1.5 hónap külön töltött idő után felkeresett és azt mondta, hogy 2 hónap múlva hazajön, fussunk össze. Azt mondtam, hogy oké, miért ne. Nov 27: van egy veszekedésünk, arról, hogy elmesélte, hogy a külön töltött idő alatt 2 emberrel lefeküdt.


Nov 28: Kb miután újra beszéltünk, felhoztam, hogy akkor addig ne randizzunk másokkal. Ő azt mondta, hogy kér egy éjszakát az átgondolásra, de majd holnap kifejti nekem(még mindig külföldön van, szóval ez instant üzenet formájában történt megbeszélésre), majd írja, hogy rohannia kell a barátaival találkozni.


Ekkor-mint később kiderítettem- egy sráchoz ment, akivel már szexelt egyszer, mielőtt újra beszéltünk. Nem vallott be semmit, cska amikor kész tények elé állítottam. Azt mondta, hogy velem akar lenni és mialatt az emberünkkel szexelt rajott, hogy csak ram gondolt. Allitasa szerint ezutan mar nem volt semmi. Reszletekrol hazudott, ameddig tudott. Szerintetek mit kéne tennem?


2015. dec. 4. 17:24
 1/10 anonim válasza:
Szerintem? Felejtsd el!
2015. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amit csinált, vagy a nőt?
2015. dec. 4. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen elment az eszed? Vagy csak simán retardált vagy?


Amennyiben erre a válasz nem, eszedbe sem jut ezzel a nővel többet kezdeni.

2015. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszik veled, vagy maga sem tudja, mit akar.
2015. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ja, csak előző nap veszekedtem vele, mondtam neki, hogy akkor ha 1.5 hónap alatt két csávóval voltál, akkor ne is találkozzunk, ribizli vagy, szégyelld magad etcetc. Még aznap(nov 27) ill másnap (nov28, amikor megtörtént a dolog) is bocsántatot kértem.


Ő azt mondja, hogy azért feküdt le az emberrel, hogy védje magát, meg amúgy is megsértettem őt előző nap azzal, hogy kiabáltam vele a telefonon. De mostmár tudja, hogy velem akar lenni.

2015. dec. 4. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvasd mar el amit irtal.. Ezek utan mit akarsz meg tole?


Menjen isten hirevel, dugjon akivel csak szeretne, de ezt a szanalmas vergodest amit kapcsolatnak neveztek, nem kene eroltetni.


Vagy szereted, ha palira vesznek idiota kifogasokkal? Akkor hajra, adj neki meg jo sok eselyt. Talan meg a vegen meghalalja valami jo kis nemi betegseggel. De keszulj fel, az is a te hibad lesz.


Eszem-f-szom megall, hogy egyaltalan meg gondolkodsz azon, hogy ujrakezdd vele..

2015. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha te képes vagy neki megbocsájtani, és bízni tudsz benne, akár egy próbát megérhet a dolog. De szerinted lenne értelme folytatni..? Ne feledd, 'utólag a katonaság is jó buli volt..!'
2015. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem gondolkoztam azon, hogy visszafogadjam-e.


A kérdésem olyan szempontból írtam ki, hogy vajon jól látom-e a dolgot.



Mert ő azt mondja, hogy nem tartozik bocsánatkéréssel, mert nem voltunk párkapcsolatban, és a szavát sem szegte meg, mivel nov 28 este még nem volt kimondva, hogy ne randizgassunk másokkal... másnaptól volt csak kimondva, saját elmondása szerint onnanstól kezdve már nem volt mással. :D rájött, hogy engem akar. Hát igen. Kicsit furák a körülmények, nagyon akarok valakit, csak vele akarok lenni, állításom szerint csak róla gondolkozok, ha mással vagyok, de azért még jó egyszer lefeküdni valakivel, mielőtt "elköteleződne". Na ez nálam nem így megy. :D

2015. dec. 4. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nem csak arról szól, hogy milyen keretek közt mit engedhetsz meg magadnak. elárulta a bizalmadat, mikor helyre akartad hozni.


bármilyen jó, érdekes, kreatív nő, fuss.


N

2015. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rúgd ki.
2015. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!