Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk az ilyen lányokat is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az ilyen lányokat is elítélitek?

Figyelt kérdés
Akik betegek és gyógyszert kell nekik szedni.És a gyógyszer megnöveli az étvágyukat és kicsit husisabbak lesznek tőle.Kort írjatok,ha lehet.(:
2016. febr. 25. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én semmilyen lányt nem ítélnék el, őket sem, szerintem semmi gond nincs ezzel. Ha a barátnőm lenne elfogadnám így:)
2016. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, de nem is fognak tetszeni vagy ilyesmi

19F

2016. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Stark2000 ***** válasza:
Nem ítélem el. Miért tenném? Nem tehet róla. Barátnőnek nehezebben tudom elképzelni. De ha valaki normális személyiséggel rendelkezik ami nekem bejön, és külsőre is tetszik, akkor egy ilyen apróság nekem nem lenne akadály, hogy járjak vele.
2016. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Stark2000 ***** válasza:
Bocsánat, kort nem írtam. #3-as vagyok, 16/F
2016. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Hát.... az hogy gyógyszert szed és ettől megnő az étvágya az egy dolog. Nem kell elítélni őket, de nem is kell szánni. Saját hibájuk hogy ezt tudván nem fordítanak gondot étrendjükre! Legnagyobb jóindulattal írtam, hogy ha netán te lennél az "ilyen" lány. Csak abból következtetek hogy te nem írtál se életkort, se nemet, de mástól viszont kérnéd:D

Erre az utóbbira ne írj semmit, ha nem így van akkor én kérek elnézést!:D Ha viszont igen, akkor figyelj oda rá!!

2016. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Reguss nem itelunk el! Miert tennenk? Amirol nem tehetsz arrol nem tehetsz nincs benne semmi elitelni való!
2016. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt viszont hozzáteszem hogy az a rész hogy "húsosabb", na arról tehet, mert ár igaz hogy van egy tényező ami miatt könnyebb meghíznod de arra neked kell odafigyelni hogy mit és milyen mértékben eszel (már ha ez érdekel téged)
2016. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, csak barátnő nem lehet. Mellesleg sport? Nagyon szeretem az ilyen kifogásokat... az, hogy beteg, az rendben van, vagyis nincs rendben, de érthető. Az, hogy a gyógyszer miatt enni kell, az oké. De olyan gyógyszer nincs ami miatt enni kell, de mozogni nem szabad egy kicsit sem. Ezen gondolkodj el!
2016. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan betegség viszont van ami mellet sportolni nem igazán lehet
2016. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez meg hülyeség hogy van olyan ami mellett nem lehet.... Maximum én olyanról tudok, ami mellett nagy, hirtelen erőkifejtést nem lehet. De számtalan móddal ellehet érni hogy ne hízz
2016. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!