Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül semmi?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül semmi?!

Figyelt kérdés

Most már teljesen elegem van, nincs jobb dolgom, mint itt leírni a bánatom, hátha tud valaki adni valamiféle tanácsot.


Az utóbbi 1-2 évben egyszerűen reménytelen a szerelmi életem. Pontosabban nagyon egyoldalú. Volt egy barátnőm eddig, akivel lassan 2 éve szakítottunk, és azóta kudarc kudarc után, visszautasítás visszautasítást követ. Nem vagyok ronda, sok lány jóképűnek tart, és nem vagyok visszahúzódó sem, van egy dumám is, mégis az a helyzet hogy folyamatosan megszívom. Ahányszor egy lány megtetszik, vagy azonnal a friendzone végeláthatatlan labirintusában kötök ki, vagy az elején alakul a dolog és aztán valaki lenyúlja rólam az illetőt. Most is szilveszter óta fűztem egy lányt, többször csókolóztunk meg találkozgattunk, aztán ma lenyúlta valami srác.


Nem értem mi lehet a probléma de nagyon idegesít. 178 centi magas, 88 kg, nagydarab de izmos (ketrecharcolok), mint mondtam sokak szerint jóképű, mindenkivel kedves és nyitott vagyok, stílusosan is öltözködöm (habár kissé konzervatívan, de legalább nem egyenpáva BRONX meg BDPST cuccokat akasztok magamra), intelligensnek tartom magam és jó beszélgetőtársnak, habár néha kicsit nagy az arcom, de a csalódásaim miatt egyre kevésbé.


Nagyon sok barátnőm van, és mindegyikük azt állítja hogy nem érti miért nem sikerül nekem semmi (bár itt persze felmerül a kérdés, hogy akkor ők vajon miért csak barátként tekintenek rám).


Ami tény, az az, hogy nagyon beleélem magam mindig a lányba aki tetszik. Ilyenkor napi hatezerszer gondolok rá, igyekszem nem túl sokat dumálni mert tudom hogy az nem előnyös, de tény hogy ha ilyenkor az illető mondjuk eltűnik egy napra akkor elég frusztrált leszek.


Szerintetek mit csinálhatok rosszul? Én már nem hiszem hogy ez csupán arról szól, hogy még "nem találtam meg az igazit".


18f



2016. febr. 14. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Lassan lépsz. Vagy ribizliket szedsz fel.

Ismerem a szerelem 6000 kudarcát.

2016. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
ha valaki lenyúlta előled a csajt akkor te lassan léptél, volt nekem is 2 évig barátnőm, amikor szakítottunk én is "berozsdásodtam" csajozás terén kicsit, és el kezdtem hülyeségeket csinálni, hogy hagytam barátság zonába kerülni, vagy pont ez hogy későn kezdeményeztem, ajánlom neked hogy minden kudarc után alaposan gondolkodj el rajta egyedül hogy mi történt, és mit hibáztál... 18/F
2016. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy az egyben mint en azzal a különbséggel hogy előlem nem nyúlnak le csajt... légy konkrétabb érd el hogy ne legyél közömbös számára es el is hivhatod randizni ez egy hét kb max azt mondja idő kell neki... viszont megkerdojeleznem az "okos vagyok" dolgot mivel értelmes ember nem megy bunyozni... karatezni meg csak csak de ketrecharc az a fölösleges aggresszio ami nem okos dolog... (általánosítottam ha nem illik rad hagyd figyelmen kívül)
2016. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán csak tényleg nem találtad meg az igazit. Ne minden lány tetszen neked akit meglátsz és jól néz ki, hanem aki "úgy" néz rád. Ha ezt nem értetted, akkor meg fogod érteni, csak a szemeket nézd. 16/l
2016. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettes hasznos nem lefele kéne őt pontozni... Kérdező nem lehet , hogy görcsölsz és nem vagy néha elég spontán ?

17/F

2016. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök, és nagyon közvetlen szoktam lenni, de persze van bennem egy kis félsz, nem mindig érzem, mikor lenne az a pont, hogy lépni kellene. Valószínűleg itt a baj :)


Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!