Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem sikerül semmi se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem sikerül semmi se?

Figyelt kérdés
Egyedül a szakmámba vagyok sikeres Sehol máshol Egyszerüen nincs segy bártom se mindig kihasználnak sose beszélget velem senki. Barátnőm se lesz mert csunya vagyok(képet privátba küldök ha valaki gondolja), és igy nem akarok élni se öngyilkosság sokak szerint semmit se old meg de nekem már csak az maradt. De mégis mit tehetnék? Nagyon szeretnék barátokat meg barátnőt meg majd később családot is de már ugy érzem hogy semmim se maradt.

2016. jan. 13. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldhetsz
2016. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kuldhetsz
2016. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elmondjam mit csinálj? Élj, tanuld meg leszarni akiket le kell, menj bulizni vagy tudom is én hova... Menj oda valakihez, hogy hello! :D Legyél laza,önmagad,mert abban vagy a legjobb
2016. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sikeres vagy a szakmádban és öngyilkos akarsz lenni?


gondolj azokra a 8 osztályt végzett cigányokra akik otthon henyélnek erkölcsi nélkül szakképzetlenül, éppen készülnek fel a következő bírósági perükre lopásért, garázdaságért, testi sértésért szabadlábon


most tedd fel a kérdést újra

2016. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!