Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nagyon visszataszító?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon visszataszító?

Figyelt kérdés

15 múltam. Nagyon nehéz volt felnőni. Kábítószer és k**vák közt nőttem fel. Az utca nevelt. Rengeteg akarat erővel és rengeteg küzdelemmel magam mögött hagytam a múltam. Most normális életet szeretnék élni. Barátnő tanulás sport.

De Sajnos azt veszem észre a lányok túlnyomó többsége elkerül.


2016. jan. 24. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vki szereti kiszínezni a dolgokat.
2016. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eznemlényeges ***** válasza:

Vki pedig segítséget kért.

Szerintem csak az lehet, hogy nem vagy szimpatikus nekik, ne foglalkozz velük, szerintem neked is van egy baráti köröd, legyél velük, érezd jól magad.

2016. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elkezdhetnél másokkal is barátkozni, akik nem igazán ismerik a múltad, csak a jelenben élő énedet szeretik. Ne is foglalkozz azzal, hogy az úgynevezett ,,barátaid" mit gondolnak. Tettél egy tiszteletreméltó lépést: Változtatni akarsz és jó úton haladni.

1-2 igaz barátod megmarad, a többiek helyett pedig keress újakat! Sok sikert! :)

2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget el is hinném, ha úgy 25 éves lennél.
2016. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, Mike Tyson? :D Azért kerülnek, mert félnek tőled. Én is megvertem 1-2 embert, azóta nem csípnek. :)
2016. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hogyha ténleg úgy döntöttél hogy hátrahogyod az egészet akkor szerintem próbálj meg más helyeken keresgélni lányok után. Biztos menni fog.

Amúgy szerintem nem visszataszító. 14/L

2016. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem visszataszító, szerintem empátiát ébreszt másokban irántad.

15/L

2016. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!