Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogszabályzó visszataszító?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogszabályzó visszataszító?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz fogszabim és félek hogy még nehezebb lesz a párkeresés...mert még sose jártam senkivel..

Szóval tapasztalatok? Milyen volt a fogszabis élet?



2015. okt. 28. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik.
2015. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Semmi visszataszito nincs a fogszabiban.Akinek meg van,az pàwa a köbön.
2015. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi gáz nincs benne.
2015. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem is lesz decembertől 2 évig, engem nem zavar ki mit szól akinek tetszem az úgy is elfogad aki meg nem arra meg nem vagyok kíváncsi. Tartsa meg magának a véleményét ;)

Nyugi akkor legalább nem a felszínes emberkék találnak meg ;)

2015. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem visszatasztító, nekem az jön le abból, ha valaki fogszabályzót hord, hogy igényes, törődik a kinézetével. Amúgy is a rendezett fogak sokkal jobban néznek ki :D
2015. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát sajna ennek ez az ára..:/ Koszi a valaszokat :*

Ha jol nez ki ha nem,nekem akkor is lesz :D Csak felek hogy nem tudom majd osszecsukni a szam..

2015. okt. 28. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító. Sok lánynak kifejezetten jól is áll. :) Nyugi, hamar megfogod szokni. Egy idő után már olyan, mintha nem is lenne fogszabályzód, mert annyira hozzászoktál már.(Saját tapasztalat. Nekem is 2évig volt) Ha esetleg lenne valami kérdésed ezzel kapcsolatban, szívesen válaszolok neked. :)
2015. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!