Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Eddig elég sok lánynál próbálkoztam már, de egynek sem kellek. Igazából én nem tartom valami szépnek magamat, szóval megértem őket. De volt egy, akinek bejöttem, de mondtam neki, hogy inkább nem akarok vele semmit. Szóval már próbálom kerülni, hogy valakivel ismerkedjek mert tudom hogy a végén nem lesz belőle senmi. És egyáltalán nem is akarok összejönni senkivel az életben. Mi a véleményetek erről? 18/f

2015. nov. 27. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fog fel ilyen pesszimistán. Azèrt mert eddig nem sikerült, nem azt jelenti hogy továbbra sem fog. Ès minden lánynak más az ízlèse. Lesz olyan lány akinek te tetszel ès ő is tetszik majd neked! Csak ki kell várni. Egyszer majd csam szembejön veled.:)
2015. nov. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó ès mèg valami. Ha azok a lányok a külső alapján ítèlnek akkor nagy marhák, mert kitudja hogy kit veszíthettek így el.
2015. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj én is igy kezdtem: mindenkinél beprobálkoztam de egyszer nem jártam sikerrel. Aztán rájöttem h rohadtul nincs önbizalmam igy ezen javitott az élet mert elvette a szüleimet és igy megváltoztam. Na és amiota megváltoztam azota mindenkivel összejövök ha ténleg elhatározom h: " hu na most össze fogok vele jönni"! Szoval csak kitartás és valamivel növeld az önbizalmad. (Kivánom ne ugy mint nekem)
2015. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sok fiatal ott követi el a hibát, hogy nem a "kategóriájának" megfelelő személyek között keres, ezt látom a társkereső ismerőseim között. NEM a szépség számít, se egy fiúnál, se egy lánynál - lehet bármilyen szép egy lány, ha nincs kisugárzása! Nekem ezt mondta a párom, akit képről láttam először, én féltem, hogy "túl helyes" hozzám (de aztán persze kiderült, hogy mindenki szerint is tök egy szinten vagyunk), de azt mondta, hogy Ő a lelkemet látja, nem az (esetleg) felesleges kilóimat :-) Szóval ne add fel, csak jó helyen keress :-)
2015. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad, legyél "jó fej", és akkor nem fontos, hogy nézel ki. Legyen egy olyan hobbid, ahol könnyebben találhatsz nőket, például kezdjél el valamilyen evezős klubba járni, még fiatal vagy! vagy kirándulni, biciklitúrákra menjél, akár egyedül is, és ott lesznek olyanok, akik közül lehet, hogy valaki megtetszik, ill. kölcsönösen megtetszetek egymásnak. Közben olvassál, fejleszd a műveltségedet, ez is fontos, ha nem hülye pipikkel akarsz megismerkedni, akik csak a külsőre mennek.
2015. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!