Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? MI a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? MI a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel eddig neten keresztül beszéltem, de azt beszéltük, hogy majd találkozunk, de tudom, hogy ő főképp barátságot akar extrákkal, de mellette szerintem kedvel is és én is nagyon megkedveltem... de nem tudom hogy belemenjek a barátság extrákkalba (persze mondtam hogy ha ugy lenne akkor is maximum 3-4-ik talin mikor már valamennyire ismerem és egyet is értett velem, meg mondta ahogyan érzem)nektek mi a véleményetek? A srác 24 én 17L

2015. júl. 26. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha itt teszed fel a kérdést, akkor szerintem nem akarod Te ezt igazán. Inkább többre vágynál, de csak így kaphatnád meg a srácot? Amúgy ne adj az itteni véleményekre. Nem ismerünk se téged, se őt. Te érzed, ezt magadba kell lejátszanod. Megéri? Idősebb, és tudod is mi a célja. Belemész, akkor is ha nagy valószínűséggel sérülsz? Lehet, hogy beleszeretsz, kibírod ha Ő nem? Vagy ha eldob?
2015. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írásodból ítélve vagy nem vagy 17, vagy esetleg semmi tapasztalatod, ergo a végén nagy eséllyel szerelmes lennél belé, ő meg csak kihasználna. Ettől függetlenül elég idős vagy, hogy azt csináld ami jól esik.
2015. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Nem ez a normális szexuális fejlődés egy tini lánynál. Úgy akarod leélni az életed, hogy egy srác netes szexpartnerekén vesztetted el? marha romantikus. Ő pedig nyilván nem akar többet, hiába hitegeted magad (vagy ő téged) te egy kósza numera leszel. Szerintem ne menj bele ilyesmibe.
2015. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még ne, ha idősebb lennél másképp látnád ezt a helyzetet. Most ha megtörténne akkor lehet olyan hatással lenne rád hogy összetörnél, vagy szomorú lennél hogy csak arra kellettél neki. Főként ha beleszeretsz, akkor szenvedés lesz. Szóval hagyd ki. 22F véleménye
2015. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy ez a célja, akkor ne menj bele!

Ő nem azért akar veled lenni, amiért te vele, szóval szerintem várj, egy normális srácra, aki szeret :)

2015. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!