Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erről mi a véleményetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? (Lent mindent leírok)

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban aki nagyon durván bejön és nem tudom eldönteni hogy most akkor én is tetszek-e neki.

Fb-n elég sokat beszéltünk de személyesen nem sikerült sokat dumálni mert mindig valami közbejött (vagy nem volt idő mert házit kellett másolni :D).

Amikor látjuk egymást a suliban akkor mindig mosolyogva köszön. Amiből még sejtem hogy tetszek neki az az, hogy elmondott egy elég komoly (inkább furcsa) dolgot amit nem hiszem hogy sok embernek mondott meg.

Szerintetek? Tudom, nem sok infó, de ebből ti mit tudtok leszűrni?


15/f


2015. okt. 14. 22:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Dat fogalmazás :'D


Bocsi a sok szóismétlésért, már kb hulla vagyok de ezt még ki akartam írni :D

2015. okt. 14. 22:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejössz neki,ez 99% , szóval startolj rá!
2015. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova.

Ha igent mond akkor valszeg tetszesz neki.

2015. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát voltam hasonló helyzetbe. A facebookot hanyagold ha rám hallgatsz. minél többet dumáljatok élőszóban. Próbáltad már elmondani hogy bejön? Ha nem akkor próbáld minél előbb. A bizalmasság meg nem hangzik rosszul, bár így hogy nem vagytok együtt inkább tűnik úgy, hogy te lettél a b*zija -- szép kifejezés a friendzone-ra.
2015. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Többiekkel hogy viselkedik, máshogy mint veled, vagy velük is közvetlen? Inkább próbálj vele élőben többet beszélni, ha nagyon nincs idő rá a suliban, hívd el csak úgy valahova, nem kell belemondani a randi szót, úgy 99% hogy eljön. Ott meg elég jól le lehet szűrni a jelekből kettesben, hogy bejössz-e neki.

Azt a furcsa/komoly dolgot milyen helyzetben mondta?

Inkább élőben beszélj vele, az maradandóbb és közvetlenebb, jobban megismeritek egymást és könnyebben lejön, hogy bejössz-e neki.

2015. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!