Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 év alatti fiúk! Baj, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év alatti fiúk! Baj, ha egy lány klasszikust hallgat?

Figyelt kérdés
Természetesen nem csak klasszikus jöhet szóba, de ez a műfaj áll hozzám legközelebb. Volt egy fiú, aki elküldött, mikor ezt elmondtam neki...

2015. szept. 5. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy azt hallgatsz amit akarsz nem gáz, és ha valaki kedvel/szeret nem a zenei stilusod miatt fog megítélni
2015. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, én is szeretem az AC/DC-t! :D
2015. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sőt. Nálam ez egy fajta kulturáltságot/műveltséget jelez, ha a lány kedveli vagy otthon van a klasszikus műfajban. Szerintem az ilyen lányoknál ez plusz pont kategória. Persze ez csak az én magánvéleményem :) 17/f
2015. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Bár jelenleg 17 vagyok, már egészen kicsi korom óta úgy vélekedtem mint ahogy az imént írtam.


Szerintem ha egy fiú elküld emiatt, nem érdemes vele foglalkozni.

2015. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én sem 16 vagyok, de leírom a véleményemet hátha érdekel... Szerintem alapvetően semmilyen zenei műfaj szeretete miatt nem lehet elítélni valakit... A klasszikus zene szeretete pedig intelligenciára vall, innentől kezdve szerintem nincs miről beszélni, persze lehet nem hallgatnám veled 0-24 de nem zavarna egyáltalán.
2015. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!