Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok senkit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés
15 éves biszex lány vagyok. Nem vagyok az a tipikus szépség, de csúnya se. Kis felesleg van rajtam. Nagyon magányosnak érzem magam. Jó lenne valaki, akihez hozzábújhatok, akit szerethetek, és aki viszont szeret. Nincs sok barátom, nem vagyok népszerű, de a szívem a helyén van. Ha lenne valakim, mindent megadnék neki. Feltétel nélkül szeretném, és mindent megtennék hogy boldog legyen. Ez már nem számít, csak a külső?

2015. szept. 4. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok, azzal a kivétellel, hogy nem biszex, és nem lány vagyok. Sokkal érettebb vagyok mint a többi velem egykorú, nem is szeretek a sok retardáltal beszélni.
2015. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pénz számít. :3 Ha pénzes családba vagy nincsenek ilyen gondjaid.
2015. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De számít, csak az emberek 90%-ának nem ez kell (sajnos).
2015. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biszex...Ti is arra gondoltok amire én?:P (Nem gondoltam amúgy semmire.)


Ne aggódj, majd lesz valakid :)

2015. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Jó lenne valaki, akihez hozzábújhatok, akit szerethetek, és aki viszont szeret."


Látom sokan szeretjük ezt a mondatot..:) ne aggódj, lesz valakid, 15 évesen még van időd :)

2015. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél ismerkedni, írhatsz :)
2015. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!