Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni egy srácról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni egy srácról, hogy csak megakar fektetni?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a kapcsolatokhoz, de nagyon olyan érzésem van hogy csak azért akarna a barátnőjének h lefektessen. Tudnátok erre utaló jeleket mondani?

l/21



2015. szept. 4. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemigazán érdekled, nem akar jobban megismerni, olyan helyre visz, ahol lehetősége van erre... (De csak feltételezem, én se vagyok ennyire otthon ebben.)
2015. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Farka van.
2015. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hááát tegnap tisza partra vitt el, az szerintem nem olyan hely. meg mondta h szegeden sok helyet megmutat még, mint mondjuk liget meg ilyesmik. viszont rengeteget felhozza azt a témát./
2015. szept. 4. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is erre utaló jel, méghozzá elég közvetlen.
2015. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uhh./ de kiábrándító T.T
2015. szept. 4. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
De attól még lehet, hogy tényleg Te érdekled. Én nem akartalak kiábrándítani.
2015. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!