Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek egy ilyen srácról? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

170 cm, barna haj, barna szem, viszonylag helyes(Nem egy Huamigel nucsosz nacsosz, de az átlagtól egy picit feljebb. :) ), sportos (2 éve kondizok, most futni is elkezdtem.), aranyos, vicces, ugyanakkor komoly és intelligens.


Jó tulajdonságai.: Romantikus, szereti az ilyesfajta filmeket is, de igazából mindent megnéz.

Talpraesett, feltalálja magát, nem olyan, mint amik most vannak, hogy hoppá srácok, lányok, haza kell mennem, mert a szél elbarmolta a hajam..

Reálisan látja a világot, mindenről van véleménye, szinte mindenről el lehet vele beszélgetni, elég jó társaság (Felnőtt lányok körében lelkiszemetesnek is hívnak. :"D De, velük jó beszélgetni.)

em lehet könnyen felhúzni, nem verekszik, nem szereti az erőszakot és alkalmazni is csak akkor alkalmazza, ha az végképp szükséges. (Gondolok itt olyanra, hogy ha megkell védeni valakit, vagy önvédelem stb..)

(Katonai suliba is jártam, csak szemüveges vagyok és nem folytathattam ott a tanulmányaim.)

Tisztelettudó.

Alkalmazkodó.

Nagyon tud szeretni, ergó ragaszkodó.

Szereti az állatokat.

Nyitott az újdonságra.

Szeret lányok társaságában lenni.

Jókat beszélgetni, tartalmasat, bármiről.



Rossz tulajdonság:


Néha türelmetlen, de az esetek többségében csendben várakozik, tűr.

Néha vannak hullámvölgyes napjai, amikor depis hangulatban van (Havi 1-2 alkalom.)

Szüleivel nem jön ki jól mindig. (10 alkalomból 7x.)

Nagyon egyenes. (ebből kifolyólag szoktak rám megharagudni.)

Reaális.: Ezt azért írom ide, mert mások szerint "szeretek" tönkrezúzni álmokat.. (Ez nem igaz, de azért valljuk be... Az,hogy egy magyar lány, az ilyen huammigel nucsosz nacsosznak legyen majd a felesége.. ((És nem 8 évesről van szó..)) kérlek.)

Utálja ezeket az elba... pávákat, yolókat, akik nem igazán vannak tisztában dolgokkal és abszolúte nem becsülnek meg semmit.

Utálja a külsőséget. (Ez rossz volna?)

Ételből válogatós, néha.. úgy..nem, néha. :D


15-18 éves lányok válaszára várok főképp, de ha idősebbek írnak az sem gond, sőt! :)


Illetve, akinek volna kedve, azzal beszélgetnék is. :)



2015. jún. 24. 22:29
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem teljesen jó vagy :) álompasi

16l

2015. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teljesen normális/átlagos és ha szeretnél beszélgetni akkor írhatsz 16/L
2015. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ezt saját magadról írtad, vagy egy lány írta rólad?? Ha saját magadról írtad akkor bunkó, önző "aranyos, vicces" ezek után mit vársz mit írjanak rólad??

Ha nem magadról írtad, kedves, normális szelíd és egy csipet rosszfiú ;)

2015. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piriiiii ***** válasza:

Az túlzás, hogy álompasi. Legalábbis számomra nem biztos...

Például a ragaszkodástól kifejezetten menekülök.

De van egy csomó előnyös tulajdonságod is, kérdező.

Hány éves vagy?

2015. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél 8 centivel alacsonyabb nálam, hozzád mennék feleségül. :DD 15/l
2015. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó, persze ez a ragaszkodás ez nem olyan,hogy..

Pl.: Ülünk a TV előtt, feláll a lány, és egyből.: HOVA MÉSZ?? MEHETEK? MIT CSINÁLSZ?

Lány.: Csak kajáért megyek ki... :DDD


Ezt úgy kell értelmezni, hogy nem hanyagolom el a b.nőmet. :)


16 vagyok, nemsokára 17. :)

2015. jún. 24. 22:54
 7/12 anonim válasza:
Nem lehet(sz) rossz pasi ;) nagyon nagy pirospont amiatt, hogy ragaszkodó
2015. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek, kíváncsi vagyok a véleményekre. :)
2015. jún. 24. 23:02
 9/12 Mumusan válasza:

Bíztató a jellemrajzod. Viszont oda kell hogy figyelj magadra Nehogy pár év múlva túl okoskodó legyél, mert azt senki sem szereti. De összességében egy jó lelkű talpraesett pasi vagy. És igen, a pasik kaja téren válogatósak ;)

28N

2015. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ennyi jó tulajdonság egy pasiba elég ritka

Szívesen ismerkednék veled

16L

2015. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!