Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány ismerőseim miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány ismerőseim miért küldenek el hirtelen ha kiderül, hogy AC-fan vagyok?

Figyelt kérdés

Valamiért a baráti köreimben levő lányok akikkel próbálkoztam s meg volt a kölcsönös szimpátia amint meghallják , hogy Assassin's Creed fan vagyok azonnal lelépnek. Nem vagyok ronda, humorom is van (igaz, kicsit ízetlen), magasságommal nincs gond, nem vagyok kövér se nagyon sovány. Az érzéseimnel nincs nagy baj. (annyi, hogy kicsit türelmetlen vagyok [pl ha egy évbe telik valakinek megkérdezni, hogy vagyok] , bőbeszédű ,közepesen lobbanékony vagyok.

14/F



2015. aug. 25. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
azert mert a unity egy sz*r es ezt ok is tudjak
2015. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi bajuk van az Assassin's Creed-el?
2015. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán kicsit sem zavarna hogy mivel játszol, ha attól függetlenül normálisan törődsz velem. Az exem wow-ozott. de olyan is megesett hogy neki rossz volt a gépe és elvitte az enyémet hogy tudjon játszani, na azon kiakadtam. -.-
2015. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző XD.. Amúgy, nem kell hangoztatni ezt a hobbit, csak akkor ha pozitívan jössz ki belőle, tehát a lány is AC-zik például.
2015. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem az AC a Revelations volt a széria vége..a 3 dög unalmas volt,a hajózós részek meg teljesen elvették a kedvem.. majd a syndicate talán visszatér a gyökereihez :)

Ja,és a kérdéshez,fogalmam sincs hogy miért csinálják ezt..talán összefeküdtek Ezioval,aki aztán faképnél hagyta őket másnap reggel,jó szokásához híven..

2015. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elvileg külsőre úgy nézek ki mint Ezio (AC 2 beli arcra)
2015. aug. 25. 20:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert rémesen felszínesek.

Értelmes ember nem az alapján tart a barátjának vagy sem, hogy mi a kedvenc játékod. Főleg, hogy ameddig nem tudták, addig ugyebár minden rendben volt.

De én azt mondom, ilyen felszínes emberekért nem is kár.


#3: ne vedd sértésnek, de ott már nem pusztán annyiról volt szó, hogy mi a kedvenc játéka, hanem ez már komoly mentális betegség volt...

2015. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3-as ez jó volt :D
2015. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én az ilyeneket küldeném csak el mint az #45-ös!!!!! a 3 volt a legjobb már ne is haragudj :///
2015. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is! A Rogue.
2015. aug. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!