Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az ismerőseim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ismerőseim szólnának valamit, ha egy fiúval, aki 1 évvel fiatalabb járnék?

Figyelt kérdés
Ő 13f, én 14l.

2015. júl. 20. 03:40
 1/10 A kérdező kommentje:
És légyszíves ne irjátok azt, hogy kicsik vagyunk még. És tudom hogy 1 év az nem sok, de a diákok szerintem tudjátok milyenek...
2015. júl. 20. 03:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És most őszintén, ez mit számít?

Az ismerőseid járnak vele, vagy te?

Az ismerőseid élete, vagy a tiéd?

És nem fogom azt mondani, hogy kicsik vagytok még hozzá, mert egy 13 éves embernek is lehetnek érzései (sokszor őszintébbek és mélyebbek, mint egy felnőtté), viszont a gondolkodásmódban is egy kicsit próbálj meg érettebb lenni, és ezt most nem bántásból mondom!

A magánéleted a tiéd, és nem másé. Azzal járj, akibe szerelmes vagy, és ne az foglalkoztasson, hogy mások mit gondolnak róla.

2015. júl. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazad van. Megfogadom, amit mondtál. :)
2015. júl. 20. 04:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Irtál* :D
2015. júl. 20. 04:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülök, ha tudtam segíteni! :)
2015. júl. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha neked megfelel, ismerőseidnek mi közük hozzá?

Az ember nagyon ráfizet, ha életét ismerőseinek megfelelése szerint akarja élni!

2015. júl. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kit érdekel. szerintem inkább ez, mint ahogy a korosztályod csinálja, hogy összeszed egy 20-on éves fiút.
2015. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyi én 20 vagyok a barátom 15, és rohadtul nem érdekel hogy ki mit gondol, de egyébként minket is csak az elején baszogattak. Nem a kor számít, hanem hogy lelkileg ki menyire érett.
2015. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 20. 22:46
 10/10 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok, a barátom 13, én 14 vagyok és nagyon szeretem. Jól kijövünk, anyukáink fiatalabb korukban barátok voltak és most újra összefutottak. Aki igazán szeret az ismerőseid közül az megfog érteni, 1 év nem számít. Szerintem abban a korban vagyunk már hogy eltudjuk dönteni kit szeretünk és kit nem. :) az elején így éreztem én is ahogy te : hogy mit gondolnak mások. De őszintén kit érdekel, egy év nem a világ vége :D sok sikert, ne feledd ez a te életed a te döntéseiddel
2015. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!