Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy szép lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy szép lányt rágyújtani egyből kiábrándulok belőle és sírni tudnék. Az ismerőseim szerint túlzásba viszem a hisztit emiatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek is túlzás ez miatt szelektálni a lányokat?

2015. júl. 29. 01:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
engem is kiábrándít de csak egyfajta undort vált ki de sírni nem tudnék csak szánni tudom
2015. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
57%
Jogod van hozzá. Miért kéne elviselned ezt bárkitől is? Én sem járnék dohányos nővel soha!
2015. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ja én sem sírom el magam szó szerint, csak képletesen értettem :D
2015. júl. 29. 01:25
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
hát igaz ami igaz, tényleg elképesztően kiábrándító tud lenni. múltkor is láttam egy csinos lányt az egyik strandon, magamban elkezdtem úgymond huhogni hogy "hm, nem is néz ki rosszul", aztán egyszercsak előkapta a bagót.. úgyhogy az előző reakcióm inkább egy csalódott zugásba váltott át mikor megláttam nála :DD
2015. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Én szerelmes voltam egy lányba, 2 éven keresztül. Sokat találkoztunk de rövid ideig.


Mikor elindult ez közöttünk és tényleg már majdnem együtt voltunk, megláttam rágyújtani. Mikor legközelebb eszembe jutott olyan volt mint egy törött tükör. Egyszerűen a kép ami előttem volt róla mindenben megyezetett vele, de ez a cigi ez nem fért bele.

2015. júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Minden viccnek a fele igaz.
2015. júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Valamiért a magassarkúval is így vagyok.


Megmagyarázhatatlan, de számomra ott veszi el egy nő a nőiességét. Meg a szilikon mell is hasonló.

2015. júl. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

Annyira szeretem, hogy itt minden pasi elit és tökéletes, hogy így kifogásolnak mindent és válogatnak.:)

Nézzetek magatokra és magatokba. Ezt nem elsősorban erre a témára értem, hanem úgy általánosságban az oldalon ténykedő férfiakra.

Szép estét!:)

2015. júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Viszont ha a témához nem tudsz hozzászólni, megkímélhetnél minket az ilyen sírásoktól.

Szép estét!:)

2015. júl. 29. 02:06
 10/21 anonim válasza:
Nem túlzás. Bagós csajok nálam is mindig ki voltak zárva. Hogy néz már ki mikor egy nő bagózik?? Elég szarul és még büdös is.
2015. júl. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!