Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy szép lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy szép lányt rágyújtani egyből kiábrándulok belőle és sírni tudnék. Az ismerőseim szerint túlzásba viszem a hisztit emiatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek is túlzás ez miatt szelektálni a lányokat?

2015. júl. 29. 01:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Szörnyű. Akár az alkesz nő. De férfinál se szép. A szenvedély betegség nem lehet szép.
2015. júl. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
12-es te aztán biztos tökéletes vagy.... :D Ja nem, csak biztos véded a méregpélószívó hóbortodat ;)
2015. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Scav ***** válasza:
Minek sírni, nem te dugod... :D
2015. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hány regisztrációd van te élettelen?
2015. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
NEM
2015. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Én is cigi ellenes vagyok. De nálunk ez most nagyon divat, és ha elmegyünk bulizni jóformán mindenki cigizik rajtam kívül. Nem mondom, próbáltam már nem is egyszer...de nekem nem jött be. Nem kéne bagós pasi, az biztos. :)17/L
2015. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem túlzás. Egyrészt én sem állhatom ki a cigiszagot, másrészt nagyon öregíti a bőrt. A 30 körüli nőkön már általában feltűnő különbség van dohányos és nemdohányzó közt, az előbbiek általában lárthatóan öregebbnek néznek ki.
2015. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Sírok, hogy magára veszi a sok bagós szutyok. Vagy az az egy ember aki beírogat 60 regisztrációval a nagy közmunkás poénjával. Agyvérzést ne kapj barátom. "Alultáplált kérdés" az milyen szó te szabolcsi proli? :DD


viszont ez a válaszod vicces:


"majomkakaiw nevű felhasználó válasza: én is, közelebb is van mint a wc. meg úgyis kezet kell mosnom utána, akkor meg miért ne?"


Hugyozz csak továbbra is a mosdóba, vagy esetleg spórolj a vízzel és öblítsd ki a hugyoddal a szádat. És azért a te munkádra is kíváncsi lennék, hogy szerda reggel már írogatsz ide, gondolom valami kamu bölcsész szakon tengődő lúzer lehetsz, vagy valami 30 éves gyári munkás.


És írj rám privátban nyugodtan, folytathatjuk névvel is a beszélgetést tovább facebookon, de gondolom csak névtelenség mögé bújva mersz továbbra is pofázni a sok regisztrációddal együtt, mert a végén még kiderülne, hogy bottal se piszkálna meg senki és kilóra megvennélek téged meg az egész családodat is te proli.

2015. júl. 29. 15:09
 19/21 anonim válasza:
de nagy dumás vagy :D örülök neked
2015. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor te se lehetsz igazi pasi.
2015. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!