Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit tennétek ha egy szép lányt sírni látnátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Jóĺ megszopatod. azután tutira nevetni fog.
2009. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha ismerném megvigasztalnám, de ha nem akkor is megkérdezném mi bántja.
2009. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
23:42 első.. gusztustalan vagy
2009. szept. 26. 23:47
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Felvidítanám. :)

Mosolyognék rá, vidám dolgokat mesélnék, felhívnám a figyelmét a pozitívumokra.

2009. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
haaa tényleg olyan dögös a bige mint írod,akkor én kihasználnám a helyzetet hogy vetít és egy óvatlan pillanatban ráugranék és jól megdugnám!:)
2009. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

ez persze kicsit furcsán hangzik,de az előttem levő gyerek egy bizonyos BME ZOLI,nyálasabb ennél

gyerekek én kiírom amit gondolok nem kertelek

a csaj csak vetít!!!

ha tényleg sírósra venné a dolgot,akkor nem előttetek csinálná(pusztán azért sírdogál és mondja magában "hogy jajj dugjatok meg már végreee mire vártok kanok"...egyet akar csak hogy jól megdugják!!!

figyu ez nektek szabadpálya...

nem akartok gólt rúgni?

szerintem ahányan vagytok mind zsákoljátok meg a csajt...

ne sajnáld a haveroktól sem,akkor jó srác vagy tényleg!

2009. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
látom mindeki félreérti... a lány én vagyok, és tudjátok nem jó érzés, mikor az utcán vagy akárhol tör rám a sírógörcs!! Rohadtul kellemetlen oylankor egyedül lenni és mindenki engem néz...
2009. szept. 27. 09:32
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

szegény:( nekem is volt már, hogy sírtam, de nem otthon történt a kiváltó dolog, és úgy kellett mennem az utcán... rohadt kellemetlen, amikor látod, hogy mindenki a vörös szemeidet nézi... nem minden a dugásra ösztönöz, barmok.

17/L

2009. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
87%

Szia! Ha látok ilyen lányt, valahogy én is szomorú leszek:S Egyébként ha ismerném megkérdezném, hogy mi bántja és beszélgetnék vele, hogy eltereljem a figyelmét, ha látszik rajta, hogy nem akar most beszélgetni, akkor pedig hagynám, jó is az, ha egyszer-kétszer kisírja valaki magát, szerintem ez minden embernél természetes.

F

2009. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Te nem vagy te enyhén idegbeteg? Tényleg gyakran szokott rátörni a sírógörcs akárkire. én komolyan debilnek nézném akiről ez így kiderülne. De játszd el a könnyező Madonnát a templomban, a plébánost biztos meghatja...
2009. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!