Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit tennétek ha egy szép lányt sírni látnátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 23:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Eddig egyszer volt h nem otthon jött rám a sírás... most azt nem mondom meg miért

és nem vagyok idegbeteg, köszi...

2009. szept. 27. 11:57
 12/23 A kérdező kommentje:

és a másik h senkit nem akarok "meghatni a sírásommal" mert a problémám csak rám tartozik, max arra akinek még elmondom...

de arról meg nem tehetek, ha akkor kapok egy telefont, vagy akkor jut eszembe, mikor nem kéne.. és ezért legördül pár könnycsepp az arcomon...

2009. szept. 27. 11:59
 13/23 anonim ***** válasza:
42%

látom mindeki félreérti... a lány én vagyok, és tudjátok nem jó érzés, mikor az utcán vagy akárhol tör rám a sírógörcs!! Rohadtul kellemetlen oylankor egyedül lenni és mindenki engem néz...


A szerelem,szex kategóriába írtad agyas,szerinted mire gondoltak volna?Persze hogy a dugásra,meg hogy csak vetítessz azért hogy megdugjanak..


Srácok, mit tennétek ha egy szép lányt sírni látnátok?


Mellesleg nem tudom TE mit értessz a "szép" alatt,nem láttalak még soha.Biztosan nagyon szép lehetsz...De abból következteve hogy a kérdéseddel így jellemezted magad,a környezetedben az emberek nem férhetnek el az egódtól..


Figyelj egy buta kérdésre,csak buta választ kaphatsz!


Igaz nem szoktak kérdésre kérdéssel válaszolni,de én most mégis megteszem.Miért,te mit tennél???


A sírógörcseidre visszatérve ha ilyen problémáid akadnak akkor szedjél Xanax-ot vagy más antidepresszánst/nyugtatót vagy fordulj orvoshoz.

Szerintem ne a "srácoktól" várd a gyógyulást!

2009. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
nem én tartom magamat szépnek, mások mondták.. és nem, nincs egom... mivel nem ismersz... de hagyjuk te úgyis jobban tudod
2009. szept. 27. 12:53
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
F*szt nem vagy idegbeteg, a szűzk*rvák meg a szopósmalac rí állandóan a saját nyomorán, depis barom... aztán megint le lehet húzni, attól még ez vagy te!
2009. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Hát.... nem is tudom... szerintem nem csinálnák semmit, mert nem lenne értelme.Miért is? Mert nyilván nem egy tök idegen embernek mondaná(d) el hogy mi bánt.

Am. mégis mit kérdezhetnék?!

-"Mi a baj"?-Minit már mondtam, nyilván nem egy idegen embernek mondanád el.

-"Segíthetek valamiben?"-Ismét, nyilván nem egy idegen embert avatnál be a személyes dolgaidba.

-"Jól vagy?"-Hát szerintem ez egy elég hülye kérdés lenne,mikor látom hogy sír a csaj XD:D


Szóval nemigazán tudnék értelmes dolgot mondani a csajnak/kérdezni tőle:D Inkább hagynám. De ha látnám hog mi történt vele, (teát nagyjából tudnám hogy mi a baja) akkor szóbaállnék vele. De úgy, hogy nem tuodk semit, úgy nem.


Am. ha ismerném akkor megkérdezném tőle, hogy mi bántja, és megpróbálnám felvidítani, de nem biztos hogy ilyenkor a "felvidítás" a legjobb ötlet, mert engem ha valami nagyon rossz dolog bánt,akkor nagyon tud idegesíteni ha megpróbálnak felvidítani.


Amúgy kérdező, ha pl 1 fiú helébe lennél, te hogy állnál szóba magaddal?:DXD

Már érdekel adolog!:DXD


17/F

2009. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%

Hagyjátok a faszba,szerintem te nem is vagy csaj,csak egy unatkozó,nyomorék,perverz,ferdehajlamú fószer aki egész nap csak vakarja a farkát gép előtt..Csak fel akarod hívni magadra a figyelmet,mert túl jelentéktelennek érzed magad,erre utal a buta kérdésed is,na meg persze a sok értelmetlen sírás..


Ha mégis csaj vagy: "Szép" vagy,meg mások mondták,az emberek sok mindent mondanak rosszindulatból is,vagy pusztán csak azért hogy növeljék az egódat,aztán meg jókat röhögjenek rajtad hogy teszed magad a kapott információk után..


Én aláírom hogy szép vagy,de mégis mit vársz?Hogy minden jötment szerencsétlen a vazullusod lesz mert te sírtál?

Mellesleg kíváncsivá tettél,szívesen megnéznélek mondjuk iwiwen.


De szerintem rohadtul nem is az vagy,akinek mondod magad!!

Szerintem még nem is vagy csaj sem...

2009. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

hát pedig az vagyok aki.. nem egy rohadt perverz...

ha jobban ismernél és elmondanám a dolgot, talán megértenél... de amúgy meg nem értem miért van értelme ilyenekt beírogatni? elismerem h tényleg hülye kérdés.. de áááá

mind1 hagyjuk

2009. szept. 27. 19:25
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

Vennék neki egy rózsát és egy csomag zewas optist mármint

zsebkendőt.

Ja megkérdezném miért sír.

2009. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%
ugyanazt mintha egy nem szép lányt látnék sírni.... magyarul megsajnálnám, vagy épp gyenge jellemnek tartanám, hangulatomtól függ, de nem tennék semmit...mit csinálhat egy idegen? te mit teszel a helyes fiúkhoz ha látod hogy szomorúak és a sírás határán állnak, vagy épp már sírnak is? mindenkinek vannak problémái, természetes ha az ember kiborul, de ne várja, hogy egyből mindenki odarohan hozzá. Lehet el is küldené a fenébe az illetőt...
2009. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!