Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vonzam a lányokat ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzam a lányokat ha nem jó a kisugárzásom és emellé sehová sem járok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Nem jó a kisugárzásom...


Egyszerűen csak egy üres ember vagyok így a kisugárzásom is az ezért nem nagyon keltem fel a lányok figyelmét.

(akár hülyeségnek tartjátok akár nem.. Én hiszek a vonzás törvényében.)


Nincsenek barátaim ezért nincs kivel szórakoznom,de ezt mondjuk már megszoktam és mostmár barátokat sem szeretnék.

Nem érek el nagy dolgokat, nem nyerek semmit.

Nem beszélgetek lányokkal és alapvetően senkivel, mert visszahúzódó vagyok.


Olyan a kisugárzásom mint egy üres vödör.... Semmi...


Így hogy kelthetem fel a lányok figyelmét ha visszahúzódó is vagyok ráadásul nem tetszem magamnak?


Persze ha lenne barátnőm akkor vele boldog lennék (Tudom egyedül kellene boldognak lennem és csak utána barátnő. ) és nyitott lennék mindenre, de esélytelen hogy barátnőt találok így ilyen üresen.

Ördögi kör.


Nagykoromra sem lesz jobb.


Előre gondolkodtam mert nem valami nehéz belelátni a jövőbe ilyen élettel.


Elvégzem az iskolát (ahová egyébként nagyon nagyon unszimpatikus emberek járnak.) utána elmegyek a műhelybe dolgozni ami a városomban van kb 4 utcányira... Ottmaradok mert nyári gyakorlat után visszahívtak aztán a munka után hazamegyek és megvárom az estét és elalszom majd másnap munka és ugyan ez.


A felnőttkoromig számítom az egészet ami nekem kb a 25 éves kor mert utána jön az igazi nagybetűs élet és a fiatalkorom elment.


Egyedül egy lány változtathatna meg, de ha nem járok sehova, visszahúzódó vagyok aki így senkinek sem kell akkor mitévő legyek?


2015. júl. 31. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű: légy magabiztos! (Persze nem kell magadat túl nagyra tartani, swag yolo páwának lenni...) Nem kell még magadat is ostoroznod, a külső nem minden!

Egyébként pedig, minden zsák megtalálja a foltját, egyszer majd biztos jön egy lány, aki olyannak fog szeretni, amilyen vagy. Persze, ahhoz neked is tenned kell valamit, pl. próbálj meg barátkozni egy kicsit.

2015. júl. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem fogadod el magadat,mások sem fognak elfogadni.

Menny oda a többi fiú osztálytársadhoz,beszélgess velük.Biztos fogják szívni a véredet,de ez vele jár.Valami szakkör tuti van a sulitokban.Iratkozz be!Utána csapjad a szelet a lányoknak :) 14/L

2015. júl. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 E1D1E ***** válasza:

Én ugyan ezt nyomom csak már én a 23. évemet taposom.

Legjobb megoldásom err az volt hogy stílust váltottam (nem komolyan csak, hogy úgy látszon)

Azt csináltam, hogy mindenkihez mosolyogva fordultam és barátságos voltam, meghalgattam őket, segítettm amiben tudtam. Amolyan haszon-ismerősöket gyüjtöttem, nem kellettek, nem érdekelt amit mondanak vagy gondolnak. De bevált, "jó tett, helyébe jót várj", szóval beszélgettem, az emberekkel, és megosztottam a problémáimat is velük, hogy ha esetleg van ötletük azzal kapcsolatban, meg tudják osztani. Egyik nap az egyik srác bemutatott egy lánynak aki az ő barátnőjének a munkatársa volt és szerinte mind a ketten ugyan olyan furák voltunk. Összejöttünk, minden szuper volt. A sztori azzal folytatódik, hogy kiderült, hogy a lány folyton hazudozott komoly dolgokban is és szakítottunk. De semmit sem bántam meg, elsőnek tökéletes volt.


Ennek a végének nem feltétlenül kell így alakulnia nálad is, mert te lehet, hogy kifogsz egy sokkal kevessebb hibával rendelkező lányt (nincs hibátlan ember, csk van akinek több van -> én sem vagyok hibátlan még mielött valaki felháborodna)


Szóval legyél pozitív, és pozitívat fogsz a világtól is visszakapni.

2015. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én szivesen beszélgetek veled ha szeretnéd ^^ 14/l ^^ <3
2015. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kisugárzás hanem jó külső és pénz kérdése. Ezekkel tudod vonzani a lányokat. A kisugárzás csak melléduma.

Ha elég sok pénzed van, jönni fognak ám a nők a húsosfazékhoz, meglátod!

2015. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább okos legyél,és ne hidd el a rossz dumákat,amiket a fiúk nyomnak:D
2015. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hiper-szuper különlegesnek lenni, de nekem ott elbukott, hogy nincsenek barátaid és kisugárzásod sem. Ezen a kettőn a saját érdekedben, nem a csajozás érdekében változtass, ember! .-.
2015. aug. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ejha. Ez teljesen olyan mintha én írtam volna! (rosszabb kedvemben)

Csak én lány vagyok. De tényleg olyan mintha leírtad volna a gondolataimat ez nagyon furcsa érzés.


Mivel ezt a kérdést már elég régen írtad ki bizom benne hogy már megoldódott a gondod, ettől függetlenül nyitott vagyok egy kis beszélgetésre szóval ha gondolod írj.

2017. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!